Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD Modern Warfare 3 vagy...

Kolbászgyár kérdése:

COD Modern Warfare 3 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 07:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes véleményt, igen hasznos volt és örültem neki. Én mindig is COD-os voltam, de sosem szídtam a BF3-mat. MW2 multijában az volt a gond, hogy sok CAMPER volt, most megoldották a 3. részében úgy, hogy ne lehessen kempelni, iszonyat kicsi pályák vannak és kb mindenki egymásra spawnol, ami izgalmas de kicsit unalmas is. Szerintem többen fognak játszani MW3-mmal, hiszen még nem mindenki állt át Win7-re, nem mindenki engedheti meg magának azt a gépigényt, ami BF3-ra kell.
2011. nov. 12. 05:55
 12/29 anonim ***** válasza:
Attól függ kedveled-e a régi fegyókat. Mert ugyanis a CoD United Offensive a kettő keveréke, csak ezt előbb kitalálták mint a BF3-mat. Ez jó mert részben CoD részben tudsz járművekkel menni.
2011. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%
A**ádat kérdező,"Azért mert járművekbe lehet ülni"b*zi se**fej,amugy fut xp-n,inkább az a sz*r rozsdás gépeden nem fut inkább,amugy ő csak válaszolt,akkor minek kérdezted????????????he?kö**ög!!!!! :(
2011. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
BF3 egyértelmű... az MW3 is jó de tulajdonképen ugyanazmint az MW2 csak több mapal... BF3 viszont sok újitás van +rohadt jó grafika és új motor is van
2011. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
MW3-ban is sok újítás van, sok új fegyvert tettek bele, eleve új pályák, a fegyverek hangját is felmoddolták. Vannak új killstreak-ek, juggernauts és még sorolhatnám. Szóval csak ne fikázzátok és legyetek oda a BF3-mmal annyira.
2011. nov. 15. 07:33
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Sok újítás??

Nézz meg egy MW1-et.

Kb semmi különbség. :D

Az hogy új pályák meg fegyverek vannak az nem újítás.

Tökéletesen ugyanaz a játékmenet, ugyanaz az (iszonyú gagyi) fizika, tulajdonképpen a grafika sem sokat változott.

2011. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Néz meg 1 mw2 és mw3 vidit nem lehet megkülöböztetni csak ha ismeres a pályákat de grafikára meg játékmenetre tök ugyanaz. Tulajdon képen olyan mind 1 Nagyobb DLC mw2 ahol vannak új mapok meg 1-2 új fegyó
2011. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ti ilyenkor gondolkodtok, hogy mit írtok? Az mw3 az mw2 folytatása, még jó hogy hasonló, hiszen a story-t folytatják, ahol Makarov-ot kell megölni. A legtöbb fegyver megmaradt, tettek bele újakat, új killstreak-ek vannak, a pályákat pedig egyáltalán nem lehet hasonlítani az mw2-es pályákhoz.
2011. nov. 18. 06:10
 19/29 anonim ***** válasza:
Magyarán 1 DLC re hasolit... Grafika ugyanaz,Játékmenet ugyanaz, Szereplők ugyanazok,Fegyók classok szinte ugyanazok ami tényleg új aza killstreak rendszer.
2011. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Én az ilyeneket sosem értettem meg... Nyilván valóan (mint azt a kérdező is halálosan konkrétan leírta) az MW 3 az MW 1 és az MW 2 folytatása! A motor, amit először az Infinity Ward: Call of Duty Modern Warfare részében használtak egy 2000-es évek második felében kifejlesztett motor volt, és teljesen egyértelmű, hogy amíg a sztori tart, addig nem lehet hirtelen fából vaskarikát készíteni! Nem arra értem ezt, hogy a grafika a mai szemmel nézve jó, vagy rossz lenne, természetesen nekem is megvan a saját véleményem róla, tök igaz hogy nem vadonatúj, de eddig mindig sikerült új látványelemekkel feldobni, ami a mai játékok grafikájának szintjéhez emeli. A történet folytonos, és összefüggő. Ez abszolút az az eset, mint a GTA 4-nél. Az Episdes from Liberty City pontosan a GTA 4 eseményeivel párhuzamosan játszódik (több ponton összefut, és összefonódik), és ennek ellenére mindenki azt mondta hogy hiányolta az újításokat... EMBER!!! Ha valamit a környezetben megváltoztattak volna hogy tudna a 2 egyszerre történni? Az egész értelmetlen és ratyi lenne. Ennek ellenére mégis ugyanúgy sikerült újításokat hozni a játékba, ami éppúgy mint az MW 3 esetében is teljesen tökéletes megoldások voltak. Most mindenki azt gondolhatná (teljes joggal), hogy de akkor is, a COD 4 óta ugyanaz a motor!!! És igen, az, DE amit mi COD szériának nevezünk, az 2 csapat felváltva elkövetett (nagyszerű) munkája. Ami az MW grafja, az az övé, és a többi a Treyarch Ctrl C+ Ctrl V-je, amit én k.vára nem sajnálok tőlük, mert a termékeik tökéletesek. Tehát nem az összes (uccsó 5 rész) COD ugyanolyan graf-ú, hanem az MW sorozaté, amit tőlük nézett el a Treyarch. Ennek ellenére én még 20 azonos grafikai motorral készült COD-al is eljátszanék, amennyiben a színvonal ugyanilyen magas maradna.
2011. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!