Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A silent hill 2-ben hogy kell...

A silent hill 2-ben hogy kell továbbmenni?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyok, a 3. emeleti dobozt nem tudom kinyitni. 2 kulcs megvan, de a 2 kódot nem találom.

Vagyis az egyik kód megvan, a falon a vérfoltok, bár kétlem hogy az kéne oda...

Valaki le tudná írni hol találom a 2 kódot?

Már 3 napja elakadtam itt, vagy ötször végigjártam az egész kórház minden zugát, de sehol nem találtam kódokat.

Előre is köszönöm.


2011. dec. 10. 20:17
1 2
 1/11 gergomergohun válasza:
silen hill 2 végigjátszás(Walkthrough)
2011. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz a semmit :) mind ha azzal nem próbálkoztam volna, ne nézzetek hülyének, végigjátszás is csak olyan hogy végigmegy a helyszíneken, nem lehet semmit látni belőle csak megy, megy és valami történik... Nem is tudtam honnan szedte a kódokat, de mivel minden játékban más a kód (véletlenszerűen változik) ezért semmit nem ér a videó.

Azt szeretném megtudni, hogy hol vannak, valaki legyen szíves leírni. A videóba csak úgy ment össze vissza, semmit nem láttam belőle.

2011. dec. 10. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Bakker már vagy 5 éve nem játszottam vele, de akkor végigtoltam vagy háromszor. Nekem rémlik a kórházban valami széf is egy sarki szobában valamelyik emeleten, mintha abban lenne kulcs, az megvan? Vagy azt nem tudod pont kinyitni? Azzal van valami trükk, ha az az, utána nézhetek.
2011. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A széfen már rég túl vagyok.
2011. dec. 10. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Bakker, amúgy az első google találat....

[link]

2011. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha, de már nem kell rájöttem magamtól tegnap...
2011. dec. 11. 07:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Helyes, én is magamtól jöttem rá mindenre, van pár időrabló helyzet, én pl az apartmanban szerencsétlenkedtem vagy 1 napig, de azért megoldható.
2011. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És itt a múzeumba mit csináljak, ha beleestem a nagy fekete lyukba? Vagyis beleugrottam? Valahogy fellehet menni?
2011. dec. 11. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézz körül a lyukban, az egyik helyen a fal vékonyabb, azt kell betörni valamelyik fegyvereddel.
2011. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oks kösz :)
2011. dec. 11. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!