Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miféle játék a Saints Row The...

Miféle játék a Saints Row The Third?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eN2-WSyRuO0

[link]

[link]


És ezt mindet Google-ben meg lehetett találni a kérdés utolsó 4 szavának beírásával.

2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyonnagy játéknak tünik még sem hallani róla.. legalábbis én még nem hallottam róla...
2012. jan. 1. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jutott eszedbe, hogy rákeressél kérdés előtt? Amiről te nem tudsz, az nem azt jelenti hogy nem létezik. Ez az első 3 találat, úgyhogy nem kellett sokat keresni utána, de szerintem megfelelően tájékoztat és ad valamilyen rálátást a működésére, főleg egy felvétel a játékmenetről.
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"még sem hallani róla"

Elsősorban ez konzolos játék ahogy a Saints Row1 és 2 is az.


És annak az érdeme, hogy nem tett szert nagy hírnévnek...

...az oka, hogy az előző rész nem volt más csak "Gta3" klón. (legalább is annak nézték)


A második részt nem a készítők pártoltok át pc-re, hanem valami kontár csapat, így elég magas volt az akkori gépkövetelménye és még az elvárt követelmény mellet is élvezhetetlen volt a játék.


Így az eddigi hibájukból tanulva most egy nagyon igényes játékot kaptunk ami remélhetőleg ezáltal kicsit jobban beépül a köztudatba.

2012. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tett szert? Srác! Nem tudom hol laksz lehet hogy messze Veszprém-megyétől, rendben van. De itt megnézheted az összes pc, konzol, vagy bármilyen informatikával foglalkozó boltot. 2 hetente rendelnek sok mindenből új szállítmányt. Itt a Saints Row The Third -ből legutóbb kb 15 db-ot rendelt 4 pc bolt is. 6 nap alatt ment el mind az összes boltból. Pedig hozzátenném hogy nem olcsó. (pc)


Géb

2012. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!