Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecseréltem a vga-t, de miért...

Lecseréltem a vga-t, de miért nem tölt be, fagy le a windows xp betöltéskor? Lentebb leírom mi a problémám.

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Asus AH 3450 512mb 8X AGP videokártyát a régi GeForce FX 5200-asom helyett. Beszereltem, a kártya maga működik is, de amikor végzett a Driver telepítésével a windows (XP) és kéri az újraindítást, le is Okézom, mire újra is indul a gép, eljut az XP betöltéséig majd ott ahol a kis téglalap alakú kék csík mutatja, hogy tölt be, egy fél perc után megáll ott ahol van és nem mozdul vagy egy óráig úgy hagytam a gépet de semmi...

Léci segítsetek mert már nagyon szeretném ha működne. Előre is köszönöm a segítséget!


2011. dec. 30. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem pucoltad le rendesen az nvidia drivereket, és úgy tetted fel az AMD-t. Előfordul.

Telepítsd újra a rendszert.

2011. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy csökkentett módban próbáld leszedni az előző kártyának a drivereit
2011. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de javaslom, hogy rakd újra a rendszert, mert az előző driver megmaradt, esetleg csökkentett módban még letudod törölni a Nvidiás drivert
2012. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, még nem próbáltam újra, mert a kártya most egy ismerősnél ven megpróbálja ő is, hogy nincs e baja esetleg.

Az amugy nem lehet, hogy csak 350 W-os tápom van a gépben? A kártya ugye egy asus ah 3450 512 mb, és saját tápkábel csatlakoztatást igényel.

2012. jan. 5. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
350W táp bőven elég ha jó minőségű. De ha szar akkor veszélyes az egész gépre.
2012. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!