Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell módosítani a...

Bikagechi kérdése:

Hogyan kell módosítani a hardver beállításait? (többi lent)

Figyelt kérdés
A metin2 egyik újabb verzióját töltöttem le, és rendesen patch-eltem, telepítettem stb., de indításkor a következő hibaüzenetet adja ki: "Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardvare system configeration then try again."Gyér angoltudásom segítségével annyit leszűrtem, hogy a hardver beállításán kéne módosítani, de mit és hogyan kell?Számítógépes fickót ilyen probléma miatt nem igazán szívesen hívok ki, mert hülyének néz és elég drága is...
2011. dec. 29. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

"Your system does not support 3D graphics"

Azaz a rendszered nem támogatja a 3D grafikát.


A továbbiakban a "configuration" nem beállításra, hanem konfigurációra, azaz hardverösszeállításra vonatkozik, vagyis hogy milyen darabokból, alkatrészekből épül fel a géped.


Nem a beállításokkal van a baj, hanem kéne egy rendes videokártya, ami tud játékokat futtatni. A szakember is úgy tud csak segíteni, hogy kicseréli neked jobbra.

2011. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Elképzelhető, hogy csak video kártya driver -t kell frissítened.


De ha mondjuk integrált Intel chipsetes VGA -d van, az nem mindegyikkel kompatibilis:

"If you have an integrated Intel GPU the game might not run at all. *Integrated Intel GPUs have issues with games. They are designed for economy not performance and cause issues with games. There is a good chance the game wont run on Intel GPUs. **The only requirements we could find listed the ATI Radeon 6200 which doesnt actually exist. The 9600 is the equivilant of the GeForce 5700 so we will go with this for now. A recent patch improved compatibility with Intel integrated graphics. Kerenksy as OKed my posting this patch note here: Chipsets: Intel 915, 945, 946, Q963, G31, Q33, Q35 Core Models: Intel GMA 950, 3000, X3000, X3100, X3500, X4"

2011. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat elképzelhető (sőt valószínű) hogy a videókártyával van a gond mert elég szar gépem van, de játékok futnak rajta, bár lehet hogy ez nagyobb mint amiket eddig próbálgattam, nemsokára viszont már esedékes lenne egy új számítógép mert ezt már nagyon régóta használom...
2011. dec. 30. 00:09
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha a videókártya drivert frissítem, akkor törlődik minden program a gépen?
2011. dec. 30. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem törlődik semmi a gépeden, csak frissebb lesz a driver. Egy próbát megér.
2011. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OKé akkor megpróbálom aztán majd lesz ami lesz...
2011. dec. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!