Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 slim+kinectel kapcsol...

Xbox 360 slim+kinectel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne egy csomó kérdésem.

1. Sokan az mondják, hogy nem éri meg kinectet venni,mert semmit sem ér, úgysem fogom használni.Ez igaz?Érdemes kinecttel együtt venni?

2. Mi a különbség a 250 gb-os beépített merevlemez és a 4GB memória között.A 4 gigás memóriára csak 4 giga játék fér?A 250 gigás merevlemezhez pedig 250 giga?

3. Tényleg csak úgy tudok xboxon multizni ha mindíg előfizetek live-ra?Ha igen azok mennyibe kerülnek?

4. Hol érdemes xbox 360 slimet venni?Tudnátok honlapot mutatni?És milyen márkájút?

Köszönöm a segítséget.


2012. jan. 5. 16:48
 1/3 anonim válasza:

Mindenképpen Sony-t vagy Samsung-ot. Nekem sajnos LG-m van és sokszor lefagy. XBOX 360-ból csak ezt a 2 márkát ajánlom. Honlapot sajnos nem tudok mutatni...

Remélem, hogy segíthettem. Üdv.

2012. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ezt nem tudom cáfolni, szerintem is felesleges a kinect. Egyedül akkor vennék, ha lenne egy kisgyerekem.

2. Tapogatod a dolgokat. Igen ez a gép belső winchestere/merevlemeze. De 4 gigás játék például alig-alig van, többnyire azért ennél nagyobbak a játékok. 4 gb semmire sem jó, olyat nem szabad venni. 250 gb-os már megéri, igen. És nem csak arra van, hogy játékokat telepíts rá, hanem ha csatlakozol live-ra, erre menti a patch-eket, a dlc-ket, a demokat, videokat, stb.

3. Multizáshoz elő kell fizetned, gold tagságot kell venni. Van egyébként ingyenes is, szóval a livera tudsz csatlakozni ingyen is, töltheted a videokat, demokat, stb, stb, csak multizni nem tudsz, meg party-chatbe menni. Én az előfizetéseimet mindig itt veszem, szerintem ez a legolcsóbb és leggyorsabb. [link]

4. [link]

[link]

A "milyen márkájút" kérdést nem tudom értelmezni, egy cég gyártja az összeset.

2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. kommentet,tudom hogy egy cég gyártja,nem is tudom hogy azt hogyan írhattam ki.Nagyon hasznosak voltak a válaszaid,most már képben vagyok.Az első kommentelőnek annyit, hogy ne nézzen hülyének..
2012. jan. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!