Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket nem irritál hogy a...

Titeket nem irritál hogy a könyvekkel kapcsolatos kérdések között majdnem minden második Twilight-al kapcsolatos? Mert engem nagyon.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

na végre valaki hasonló gondolkodású :D:D annyira utálom már hogycsak erről tudnak bezsélni az emberek

ezelött meg a harry potter volt mindenhol a főtéma.... röhejes

2009. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem is zavart, de már nem érdekel, kizárom az ilyen kérdéseket az agyamból, megpróbálokm észre sem venni...

Azért fura, hogy Anne Rice Vámpírkrónikáit nem akarják elkérni senkitől...pedig azok a legjobb vámpírkönyvek, szerintem...

2009. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Én szereten az alkonyatot de azért ebben igazat adok nektek nem minden ki szerti XD
2009. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem mert az a kedvenc könyvem mert már angolul is olvastam mikor még nem jelent meg magyarul
2009. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem,de ez ténylég idegesítő!66-szor is felteszik ugyanazt a kérdést.már elég unalmas,de egyéblént most ez a fő téma lesz egy darbig főleg hogy még jön a New Moon is:)

Bár aki szereti annak nem idegesítő!

2009. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
akit ez irritál az olvassa el szerintem, ha még nem olvasta. tényleg nagyon jó
2009. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Már én is olvastam, de tényleg idegesítő, hogy mindenhol erről van szó. Már a keresőoldalakon sem lehet úgy könyvet keresni hogy 10 találatból legalább 6 ne ez legyen.
2009. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hehe...szerintem kellene csinálni egy Twilight faq-ot az ilyen "Honnan tudom magyarul letölteni, mikor jelenik meg, stb" jellegű kérdésekre. Egyébként szerintem az ilyen nagyon populáris de viszonylag alacsony irodalmi kvalitású művek szerzőivel az fog elöbb utóbb történni mint Stephen King "Tortúra" c. könyvének főhősével :D
2009. jún. 3. 17:08
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

én nem ismerem ezt könyvet,mi fog történni?

(a twilightot igen,azt nem,amit a kérdező ír)

2009. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

dehogynem!!

én először a filmet láttam,eléggé gagyi volt,aztán elkezdtem olvasni a könyvet.Ebben a formában se tetszett.

2009. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!