Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 vagy Xbox360?

Farkmachine kérdése:

PS3 vagy Xbox360?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni inkább? Melyik éri meg jobban az árát? (eredeti játékokkal játszanék, NETEN is!)
2012. jan. 6. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye logikával ritkán találkozik az ember.

Azt hiszem nem is kezdek el itt érvelni meg magyarázkodni.

2012. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én mindenesetre bízom abban, hogy a következő konzolgeneráció sokkal nagyobb mértékben fogja támogatni a mostani játékokat, mint az előző váltásnál, mert akkor az ember megveszi az új konzolt és nem kell 0-ról indulnia...

Mondjuk az is tuti, hogyha a következő Boxnál is fizetős lesz a Live, akkor tuti Playstation veszek.

2012. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Előző:


tényleg jó lenne, de azért ne reménykedj benne.

A box/ps eladások még ma is jók, így valószínűleg generációváltásnál is még vinni fogják, kivéve, ha az új konzol viszi a régi játékokat, akkor már nem lesz értelme a régi konzolok gyártásában, pedig az már ingyen pénz.

2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én szerintem xbox360slim+kinect sokkal jobban megéri! az xboxnak szebb a grafikája! jobban kivannak dolgozvaamivel épp játszol itt egy pld: http://www.youtube.com/watch?v=Q4y6bsBO2CQ
2012. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Előző:


1) a béta az semmit sem ér, ott még elég kezdetleges volt csak a grafika

2) itt már rögtön nincs is különbség:

http://www.youtube.com/watch?v=OYWgtuEWOEc

3) ha valamelyiknek jobb a grafikája, akkor pont hogy a ps3-nak

2012. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Na jó télleg nincs sok különbség! DE egyáltalán NEM jobb a PS3-NAK a grafikája! a BF3-ban is amikor távolabb volt az ember a ps3nál már összemosodott míg a boxnál NEM! de én az xbox360slimet tudom ajánlani!
2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem is azt írtam, hogy jobb, szinte ugyanaz, de ha muszáj választani akkor a PS3-nak hajszálnyival jobb a grafikája.

Pl. most belinkelnél egy Uncharted 3 videót megértenéd.

2012. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te sem gondolod hogy PS3 grafikája jobb!?Nézd meg ezt a videót a you-tube-on (Xbox 360 vs. PS3: Round 5 (GPU) )majd ott látod a különbséget miért szebb a xbox360 garfikája!A bemutató minősége 720p avval nem lesz gond!!
2012. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!