Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Elder Scrolls Skyrim-ben...

A The Elder Scrolls Skyrim-ben csak 1 valaminek lehetek a tagja?

Figyelt kérdés
Szóval lehetek egyszerre a tagja a Whiterunban lévő Bajtársaknak és a Seregnek is egyszerre?

2012. jan. 8. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Söt mindenek tagja lehetsz

mágusok tolvajok bérgyilkosok közbe "jófiuk" is (nem mintha a mágusok roszak lenének:p

viszont szemben álló feleknél válsztani kel

pl. lázadó leszel vagy király párti

iletve sok küldinél van ilyesmi döntés lehetöséged nem csak 1 út van

2012. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2012. jan. 8. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Áh ez engem is érdekel.Nemtudjátok h a lázadókat hogy hívják?Én oda hozzájuk akarok csatlakozni:))
2012. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ők a Sturmcloaks-ok?
2012. jan. 8. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Storm igen én se tudom hogyirják most

azt jól irtad szerintem ami utâna van

viszont szerintem lâzadokal nehezeb lehet aküldi de nemtudom:p én birodalomhoz áltam:)

2012. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Stormcloak-ok. A Stormcloaks-ok kicsit érdekesen hangzik, mert az azt jelenti, hogy "Viharköpenyesekek".
2012. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Véletlenül írtam Sturm-ot, mert én német nyelven játszok vele, ott pedig Sturmmäntel-nek hívják őket. :)

Szerintem én is a seregbe fogok állni.

2012. jan. 8. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
És a főküldi során fogok megismerkedni velük?Gondolom erősebb a birodalom, de ezért is szeretnék:P
2012. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én a főküldiből annyit csináltam, hogy megjelenjenek a sárkányok (kb 3. küldetés), aztán abba is hagytam. Azóta a mágusok, a tolvajok, a dark brotherhood vezére vagyok, és most csinálom a companionst, valamint beállok a legion-ba is majd. A főküldit szerintem hanyagolni kell, mert hamar vége, mászkálni kell, úgyis belefutsz mindenkibe jobb esetben, vagy hallasz infokat, amiből már ki tudsz indulni ki merre van.
2012. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!