Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls V:Skyrim? (lent)

Elder Scrolls V:Skyrim? (lent)

Figyelt kérdés
Az történt,hogy nem tudok a jobb kezemre betenni magicet.Egyik nap újrarendszereztem a jobb és bal klikken,mi legyen.És ezután már nem akar reagálni a bal klikkre csak a jobbra.Hiába nyomkodom a magicre,nem történik semmi,és így csak az egyik kezemen van varázslat.Valaki tud segíteni?
2012. jan. 14. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy a használ gombbal rakod rá a jobb kezedre? Alapból "E".
2012. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam,de az a baj,hogy csak a L-t teszi be,a bal kezet,és a jobb kézre sehogy sem akar tenni semmit sem.Megnéztem egy régebbi savet,ott még működik.Ott tudom állítgatni,hogy jobb vagy bal kéz.De az a save már túl régi:S Valamit nem állítottam el,vagy nem e esetleg vettem fel valami olyan képességet,hogy csak az egyik kezemet tudom használni?
2012. jan. 14. 11:06
 3/5 anonim válasza:
Nálam ilyenkor az segít, hogy kézbe veszek egy kard pajzs kombót, utána kiveszem a kezemböl, ÉS ezután jelölöm ki a magicet.
2012. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Beletettem egy íjat a kezembe,utána sikerült!:) Fogalmam sincs miért volt ez.
2012. jan. 14. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindíg ez lesz, játékbug.
2012. jan. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!