Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AION-nal szeretnék játszani,...

AION-nal szeretnék játszani, eddig tudtam is, de most ha el akarom indítani azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, kiírt az orvos és nagyon nem tudok mit kezdeni magammal xD Gondoltam játszom picit és az arcomba tolta ezt a hibaüzenetet. Őszintén, én az ilyenhez nem értek, exem telepítette fel és működött. Tippek?

Köszönöm a válaszokat!

L/19


2012. febr. 7. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
milyen szeron akarsz jatszani? probald meg ujra letolteni a launchert es berakni a jatekba
2012. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Siel-en
2012. febr. 7. 10:16
 3/16 A kérdező kommentje:

Please reinstal GamezAion with the correct path, aion.bin not found!

Töltsem le az egészet újra?

2012. febr. 7. 10:23
 4/16 anonim ***** válasza:
nem kell, a launchernel belepsz az opciokhoz, es megadod az aion.bin eleresi utvonalat,
2012. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
esetleg ha reg nem jatszottal, lehet h fol kell patcheld 2.7-re
2012. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a hibaüzenet azt jelenti hogy telepisd újra a játokot/gépet!
2012. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
king, ne viccelj, jatszottal mostanig tort Aion-t?
2012. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem az egészet mert bármit csináltam, nem volt jó. Most se jó, még mindig az aion.bin-t hiányolja. pedig benne van a mappában...
2012. febr. 8. 11:40
 9/16 anonim ***** válasza:
de a launcherben is megadtad az eleresi utvonalat?
2012. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szőke kérdés; azt hogy? mert nem kérte, se semmi.

letöltöttem, követtem az utasításokat amiket írt az oldalon is, ott a launcher. rákattintok, és kiírja h hiányolja az aion.bin-t. ha adsz pontos leírást micsináljak, hogyan, vagy írsz e-mailt, azt nagyon szépen megköszönöm és követem is amit mondasz. már exemmel is felvettem este a kapcsolatot, ő nem mondott affélét mint te.

ég a pofáááám :D :D :D :D :D

2012. febr. 8. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!