Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek a Sims 2-vel?

Mit tegyek a Sims 2-vel?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy letöltöttem már több Sims 2-t(alapjáték).Ez ment is rendesen de ha fel akartam tenni az Egyetem kiegészítőt akkor azt írja ki hogy ellenőrzi az alapjáték megfelelő update-t és utána azt hogy tegyem újra a játékot.Akkor még a DVD patchról nem hallottam de olvastam itt a gyakorikérdéseken hogy telepíteni kell ezt a DVD patch-et és hogy nem szabad crackelni (vagy ha nem jó akkor a CD patchet) de amikor felteszem egy fájlnál ez írja ki:error during installation.Megpróbáltam úgy is hogy nem külön felteszem a patchet hanem az egyetemet feltéve automatikusan update-elné de akkor is ezt írja ki.Mit tegyek?
2012. febr. 11. 13:32
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A válasz nagyon egyszerű.Először is töröld le a gépedről az összes Sims 2-t amit feltelepítettél a letöltéssel.Aztán vedd meg az alapjátékot, és azokat a kiegészítőket amiket szeretnél.Telepítsd fel és már kész is.

2012. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van csak neked megveszem a játékot de akkor szépen meg is eszed nekem.
2012. febr. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!