Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokkal játszotok most?

Milyen játékokkal játszotok most?

Figyelt kérdés
Én minecraft-ozni kezdtem, de elég unalmas van valakinek valami ajánlása? mivel játszotok mostanában?
2012. febr. 12. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Perfect world, (ingyenes)

Need for speed world, (ingyenes)

Tomb raider legend,

Fable the lost chapters

Tony hawnk american wasterland.

2012. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
skyrimXDXD, assassin's creed
2012. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Skyrimot nemrég fejeztem be. Most prototype, aztán Deus Ex Hr Missing Link dlc már letöltve, utána meg Mass Effect 3 természetesen.
2012. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most a StarTrek Online-al játszok.

Ez egy ingyen játszható sci-fi akció,MMORPG


Eddig nagyon tetszik.Tudod fejleszteni a karaktered,űrhajód,legénységed képességeit,felszerelését.

Képezni is tudod a legénységed tagjait hogy mire legyenek specializálódva.A saját karaktered,legénységed,hajód megjelenésen is változtathatsz.


A játék terület pedig alapvetően hatalmas,lényegében az egész StarTrek univerzum a rendelkezésedre áll.De nem csak űrben lehet repkedni,hanem le tudsz szállni a bolygókra,űrállomásokra és vihetsz magaddal pár embert is.

Vannak co-op küldetések is ahol a borgok vagy klingonok ellen kell harcolni más játékosokkal együtt.

És lehet bányászni,kereskedni is.


És persze lehet guild-eket alapítani és guild-en belül a társakkal csinálni co-op küldetéseket vagy harcolni lehet klingon játékosok ellen.Akár saját egyenruhája is lehet a guildeknek.


A küldetések is nagyon változatosak.Nem csak arról van szó mint a legtöbb MMORPG-ben hogy ölj meg ennyit ebből,annyit abból.Hanem mondjuk fel kell kutatnod valamit,ki kell derítened valamit,meg kell védened valamit valakiktől vagy egy meghibásodás okát ki kell derítened és helyre kell hoznod.Jó mondjuk a harc alapvetően mindenhol ott van,de magasabb szinten már vannak olyan küldetések amin azért gondolkozni kell és ebből adódóan nem árt tudni valamennyire angolul.


A harc pedig hangulatos.Földön lényegében egy TPS játék de van klasszikus kattintgatós harc rendszer is,űrben viszont egy fajta stratégia.A harcokban nem csak az dönt hogy a hajódnak milyen fegyvere van,milyen pajzsa és milyen erősek.Hanem a legénység képességei is számítanak hogy miben mennyire jók.Például ha a taktikai tiszted nem valami jó a photon torpedók kezelésében,akkor a photon torpedóid lehetnek bármilyen erősek,kevésbé hatékonyak,pontosak.Szóval át kell gondolni hogy a legénység tagjai és a hajót milyen irányba fejleszted.


Ja igen,hajókból is több osztály van azt hiszem majd lvl1 szinten lesz lehetőséged ingyen egy új hajót választani.Vannak taktikai hajók,amik támadásban jók.Vannak tudományos hajók amik védekezésben és anomáliák feltérképezésében jók.És vannak a cirkálók amik gyorsak és nagyobb legénység fér el rajtuk ez által hatékonyabb lehet bármilyen téren.Mivel ahogy írtam a hajókat is lehet fejleszteni,olyan fegyverzettel,pajzsokkal,hajtóművekkel...stb szereled fel amivel akarod.


A legjobb viszont az hogy annak ellenére hogy ingyenes nem vagy rákényszerítve arra hogy pénzt fektess a játékba mivel bármit beszerezhetsz más játékosoktól vagy küldetések közben.Egyedül akkor kell pénzt költened rá ha új,erősebb,nagyobb űrhajót akarsz.Azokat csak cryptic pontokért lehet venni de minden mást be lehet szerezni a játékban szerzett pénzért ha más nem más játékosoktól.


Persze vannak megszorítások ha ingyen játszol,mint az inventory mérete kisebb,maximum karakterek száma kevesebb,maximum űrhajók száma (mivel több űrhajód is lehet de csak egynek lehetsz a kapitánya)és hasonló.


Olyasmiről is hallottam hogy magasabb szinten akár a legénységedet is elküldheted küldetésekre nem feltétlenül kell neked is menni.De ezt nem tudom biztosan,csak olvastam róla és még nem vagyok olyan magas szinten hogy ilyesmire lehetőségem lenne.


Alapvetően egész érdekes és látványos,változatos.Szerintem megéri adni neki egy esélyt még ha az első benyomás nem is olyan jó.Elsőre nekem nagyon nem tetszett.De ahogy haladtam előre és kibontakoztak előttem a lehetőségek egyre inkább megkedveltem.


Csak ajánlani tudom.

2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Amnesia : The dark descent

Medal of honor 2010

Alice: Madness Returns

Star Wars: The Force Unleashed II

Mafia 1,2

F.E.A.R sorozat

battlefield bad company 2

Blur

Skydrift

Left 4 dead 1,2

Fifa 10

Mirror's Edge

és még sorolhatnám... :)

2012. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jelenleg Batman: Archam City es League of Legends

16-odikatol ujrakezdem az Aiont

varom a Mass Effect 3-at es Guild Wars 2-ot

2012. febr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a star trek-et kipróbálom, most telepítem remélem bejön:D
2012. febr. 13. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
assassins creed revelations,batman arkham city,postal 3
2012. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BF3

CoD 4 és 6

GTA IV

WoW Cataclysm

Minecraft

Terraria

Champions Online Free For All

2012. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!