Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kovácsolás? Hol és hogyan?

Skyrim kovácsolás? Hol és hogyan?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy evvel nagyon gyorsan lehet fejlődni és majd a sárkánycsont páncél is így kell megcsinállni hogy magas kovácsolási szinted.Nah azt szeretném kérdezni hogy hol és hogyan kell úgy kovácsolni hogy gyorsan fejlődjek mert fejlődni akarok.Hol tudok vasat szerezni és hol kovácsoljak és mi kell hozá és mit kell kovácsolni. bocsi ha kicsit érthetetlen lényeg az hogy hogy csináljam ??mit fejlesszek és hol és miből??

2012. febr. 26. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha van sok aranyad, keress egy kovácsot aki tanít, persze aranyért. Itt gyorsan fel lehet húzni a kovácsolást. Tanárokat Markrath vagy Morthalban, és Riftenben találsz.
2012. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de mit húzok szintet v kovácsolást?? és aranyam alig van....
2012. febr. 26. 23:33
 3/18 A kérdező kommentje:
jah és xbox on játszok szal ilyen cheat-os válaszokat ne :)
2012. febr. 26. 23:37
 4/18 anonim ***** válasza:
A kovácsolást szintjét fejleszt, sárkánycsont cuccokért 100as szintre, ha kevés az arany akkor passzolom. Lépj be a DBH ba, ha kinyiffantot a császárt kapsz 30.000 aranyat.
2012. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
beléptem már most vagyok a főhadiszálláson :D és anyagokat honna lehet szerezni és mit kell kovácsolni??
2012. febr. 27. 10:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Ember, játék közben megnyomod az Escape billentyűt (a billentyűzeteden Esc) és a menüpontok között van olyan, hogy "Help", ott egy csomó-csomó alap dolog le van írva. Azt meg, hogy milyen páncélhoz mennyi ilyen-olyan dolog kell, kiírja amikor kovácsolni akarod.
2012. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ember ha elolvasod rájössz h xbox
2012. febr. 27. 14:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na a lényeg, ha gyorsan akarsz fejlődni kovácsolásban, hogy csinálj egy halom IRON DAGGERT.Ez azért jó mert kevés idő alatt sokat tudsz fejlődni és kevés anyag kell hozzá, csak leather strips és iron ignot. Ilyeneket a kovácsoknál tudsz venni(pl. Whiterunban Avenicci-nél, aki egyből ottvan jobboldalt ha megérkezel Whiterunba) vagy az iron ignot-ot bányászhatod. Viszont a kovácsoknál nincs millió nyersanyag, így ha már az összes anyagot felvásároltad és csináltál egy halom IRON DAGGERT, tuána várnod kell néhány napot, hogy újra legyen náluk. Szóval ezekből vegyél minél többet, csinálj IRON DAGGEREKET és kevés idő alatt 100-as szintű lehetsz. Az pedig, hogy mit kovácsolhatsz attól függ, hogy milyen skilljeid vannaka smithing-nél.Ha ott felnyitod a dragon armor-t, akkor már tudsz olyat kovácsolni sárkánycsontokért cserébe. Én az összes skill unlock-oltam már. De a legjobb az nem a dragon armor, hanem a daedric, csak az kicsit nehezebb. Remélem segítettem.:D
2012. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen végre valaki normális valaszt adott egy kezdőnek is :) köszi
2012. febr. 27. 17:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van XBox-on is Help Menu.
2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!