Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 2 belinkelt XBOX 360 slim...

A 2 belinkelt XBOX 360 slim közül melyik a jobb? (lent)

Figyelt kérdés

Mindkettő vaterás.


[link]

Ez LT 3.0 flashelésű gép



[link]

Ez RGH/JTAG Trinity alaplap


Xbox konzol vásárlás előtt álok. Nem tudom, melyik érné meg jobban, kíváncsi lennék, ti melyiket választanátok. :)


Előre is köszönöm a válazokat. :)


2012. febr. 28. 21:03
1 2
 11/15 anonim válasza:

A kérdésre válaszolva, bár én nem értek az xboxokhoz, én is éppen xbox vásárlási lázban vagyok, és agyamra ment ez a túlbonyolítás itt a flashelt boxok körül. Mert mint írtam, nem vagyok el egy játékkal hónapokig, de szeretnék eredeti játékokat venni, és nem akarok online játszani havi 2 ezerért... de mindegy ezt majd az eladónak mondom.

Tehát akkor a boxok... Ha jól értettem amit olvasgattam, ez a JTAG-os (a második gép) gép tudja ugyan azt amit az lt3-mas, és még többet :D. Ugyan olyan árban vannak, tehát akkor nem kérdés hogy a második. Egyébként az lt3-mas (az első gép) a bolti árhoz képest is drága, mert 52 ezer egy 4gigás slim és kb 8 ezer a flash. Játék meg nyilván ingyen van :D Tehát 60 boltban.

Ha viszont rosszul értettem és az LTAG-os gép (a második) nincs flashelve, csak tud mindenféle extrát (nem értettem a sok fórum leírását:( ), akkor már egész más a kérdés és attól függ a választás, hogy flashelt gépet akarsz-e vagy sem.

Remélem segítettem.

2012. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2000 HUF egy hónapra? Számolj újra, két variációt is lövök (bár nem mintha szíven ütne, ha valaki warezolna, csak lássunk tisztán):

[link]

[link]

2012. márc. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ja bocs :D

Nekem az eladó mondta teljes meggyőződéssel, gondoltam akkor biztos úgy van. Ok, így már nekem is megéri XD, de a játékokat még mindig nem tudom megvenni.

2012. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :P

Egyébként találtam 1 másikat, jóval olcsóbb, bár licit.

[link]

2012. márc. 4. 15:17
 15/15 anonim ***** válasza:

@13

[link]

[link]

és ezek mellett tucatnyi ilyen bolt van, nem kell mindent egyből megjelenéskor fóliásan megvenni, ha drága, mindennek lemegy az ára hónapról hónapra. De mégegyszer mindegy, csak szerintem sok ember indokolatlanul mondja, hogy ilyen drága meg olyan drága. Sőt, a Live-ot nem hiába dícsérik, elég korrekt szolgáltatás, gyakorlatilag a feneked kinyalja, ellenben a szöszölős flasheléssel. De mégegyszer, nekem igazából tökmindegy ki mit választ.

2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!