Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 SLIM-et megéri...

Xbox 360 SLIM-et megéri elvinni alkalmanként portalanításra több ezer forintért?

Figyelt kérdés
Xbox 360 Slim-em van már 1 éve. Nem vagyok egy nagy rendmániás, jó poros szokott lenni, kívülről pár hetente mindig letörlöm róla a port, eddig semmi baja nem volt. Egy tisztitásra szerintetek megéri elvinni pár ezer forintért, vagy felesleges kiadás? Nekem Xbox-okkal jó tapasztalataim voltak, ezelött 3 évig egy JASPER-es régi típusu volt és annak sem volt semmi gondja soha sem, aztán volt nyáron hogy 35 fokba ment egész nap, azon is volt hogy 5 centis por volt mer pár hónapig le se töröltem róla....
2012. márc. 24. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Lol, dettó saját magamat írtad le :D Nekem is volt egy jasperesem 3 évig, semmi baja nem volt, kicsit több mint egy éve van slimem, de még nem vittem el portalanításra, szerintem annyira nem kell. De amúgy van egy nagyon jó taktika, csak még ehhez is lusta vagyok, fogsz egy textíldarabot, amivel mindig letakarod a gépet kikapcsolás után. Elég egyszerű, ezen már gondolkodtam, hogy csinálni kellene :D
2012. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!