Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb rubik kocka?...

Melyik a legjobb rubik kocka? Egy kezdőnek milyen kockát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Annyira vagyok kezdő, hogy a kockát már simán ki tudom rakni 2 perc alatt, rekordom 1:05. Ha lenne egy jó kockám már kezdeném is a Friedrich metódust. A fingertrickeket most kezdtem gyakorolni, de ahhoz nem igazán jó egy 20 éves sima kocka, amin már a matricák is kezdenek lejönni, az egyharmada már szigeteőszalagból van. Nem akarok matricacserét, meg ilyeneket, akkor inkább már vennék egy jó kockát.

A versenyeken milyen kockát használnak? Milyennel tartják a világrekordot?

Különösen a DaYan modellekkel szemezek. Ezek nem olyan hú de drágák, melyik közülük a legjobb? Ezek csapágyas kockát?

Segítsetek légyszi, 14 éves vagyok, ezekben a dolgokban még nem vagyok nagyon otthon.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a rubikkockát,de az osztálytársaimnak DaYan van...az a modell amelyiken nincsenek matricák hanem a műanyag van színezve:)) ők úgy csinálták h szétszedték a kockákat,megmosták a műanyagot,kiszedték a torpedókat,megszárítgatták és befújták bőven jó sok szilikonnal,na azok aztán forognak mint a *****élet:DD
2012. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Mik azok a torpedók?

Amúgy melyik jobb? A matricás vagy az anyagában színezett műanyag mintás? Ott nem kopik le a festék?

2012. márc. 29. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
1x1-est.
2012. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam, nem kell ilyenekkel poénkodni.
2012. márc. 29. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A színes az lekopik a kormod miatt vegyél matricásat és azokat a matricákat mindig cseréld.
2013. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shady07 válasza:
Csak ajánlani tudom a 'DaYan2 GuHongV2 Stickerless' kockát. Ez anyagában színes szóval matricázni sem kell,meg a legtöbben a DaYan kockák közül a GuHongot ajánlják. Nekem még nem esett szét :)
2014. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem neked 1 dayan zanchy kell, eléggé jo a forgása sosem esik szét és nem is olyan hü de drága.
2015. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!