Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Final Fantasy XIII-2-nek mi...

A Final Fantasy XIII-2-nek mi a vége?

Figyelt kérdés

A videó alapján azt láttam, hogy Serah meghal, és nem derül ki, hogy mi lett Vanille-vel, Snow-val, és a végén Lightning meghal? Vagy mi történt vele?

http://www.youtube.com/watch?v=V94d4jidVag&feature=fvwrel


2012. ápr. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen .. az egész játék fa*zság volt kb .. a leggyengébb final fantasy eddig szerintem , a harcrendszer egy katasztrófa , a fél órás értelmetlen fecsegésről nem is szólva.

Igen meghal a végén.

Mivel nemderült ki vanille meg snow története ezért gondolom lesz folytatása , és remélem jobb lesz.

(én csak probáltam a játékot máshol nem vittem ki)

2012. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát.. nem tudom, a 13-at még jónak láttam, de most lehangoló, hogy ligthning és serah meghal a végén. Amúgy Lightning gonosz volt benne? Én csak meg akartam venni, de inkább kihagytam. Megutáltam a sorozatot asszem..
2012. ápr. 24. 17:23
 3/3 anonim válasza:
hát rohadtul nem szar attól hogy te mittudomén mihez vagy hozzászokva neked nem tetszhet oké... de az hogy rossz az túlzás kérlek mondjál már egy másik bármelyik másik olyan részt ahol ennyire ki lennének dolgozva a karakterek... 7 cloud? kötvehiszem antiszociális félénk szutyok akiből később hős lesz... 8 squall? szintúgy 9 zidane? majom gyerek 'nuff said... szerintem meg igenis jó volt 50+ órás gameplayem volt az egyetlen amit sajnáltam az a "true endingnek" elnevezett 2 perces szar átvezető ahol caius pofázott.... és azért nem derül ki a többi szereplőről semmi hiszen ez vanilleról szólt. Lightning nem gonosz ha láttál videót ahol zavaros helyen voltak az caius csapdája volt... És lesz folytatása igen ami újra lightningot és hopeot helyezi főszerepbe bár inkább lightning. ami arról szól hogy 13 nap lesz amíg a világ elpusztul(hiszen ugye caius elmondta ennek a végén) és lightning megpróbálja megakadályozni. Final fantasy XII-3 Lightning Returns.
2013. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!