Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg igaz, hogy a Mass...

PulSEGamer kérdése:

Tényleg igaz, hogy a Mass Effect 2-nek a kisbetűs (párbeszéd) részei olvashatatlanok XBOX360-on hagyományos TV-n?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, egyáltalán nem kicsik ott a betűk.

Nekem BF BC2-nél voltak ilyen gondjaim, de azóta HD tévém van.

2012. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 1. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Mass effectnek szerintem nem, de amúgy van néhány olyan játék, ahol valóban olvashatatlan. Amit nem is értek, mert a microsoftnál elvileg szabály, hogy crtv-nk is olvasható legyen minden.
2012. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Microsoft a konzolt és az exkluzív játékokat adta ki, a legtöbb játékhoz az égvilágon semmi köze.
2012. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért kérdezem, mert olvastam, hogy az ME2-nek a szövege olvashatatlan és nem javították Patch-el (Gamestar,Gamespot). Csak mert ha olvashatatlan akkor felesleges letölteni... (IGEN! Nincs 7000 felesleges forintom)Most vittem végig az ME1-et, akarom a 2-őt és a 3-at. Ha viszont ez igaz, akkor megnézek a 2-ről egy Walkthrough-t, ami nem rövid... Úgyhogy XBOX360 Mass Effect fanok kérlek biztosítsatok afelől, hogy tényleg nem igaz...
2012. máj. 1. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik. Nagyon is sok köze van, hiszen az ő konzoljukon jelenik meg. Így amellett, hogy minden egyes játék után százalékot kapnak (ezért drágább egy konzol játék, mint a pc), még azt is megsúgom, hogy minden egyes patch-ért is fizetnie kell az adott játék fejlesztőinek több ezer dollárt (csak az első ingyenes). A live (és amúgy a psn is, ezek ugyanazok ott is) zárt rendszer, ezért nem lehet csak úgy kiadogatni rá mindent. A microsoft és a sony is kőkeményen letesztel mindent, ami megjelenik rá, és csak az engedélyükkel mehet ki már egy patch is, nemhogy egy játék. És az, hogy minden tv-n olvasható legyen minden felirat, egy alap tétel, mégis van, hogy ezzel kivételeznek. És igen, van közöm a játékfejlesztéshez.
2012. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jahogy te még a letöltéshez is olcsójános volt...

Akkor sajnálom, hogy eleve válaszoltam...

Egyébként vadiújan 2500 ft-ért is megvehető, de azért csak 7000 forintozz csak (ami egyébként szintén nem lenne pénz egy 100+ órás játékért).

2012. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bakker 3000-ért vettem a mass effect 2-t (360-ra), kicsit unalmas ez a drága a játék szöveg. Remélem majd a jövőbeni munkádért is hasonló juttatásokat kapsz, mint amit most adsz a fejlesztőknek a szórakoztatásodért. Písz!
2012. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló Ha annyira venni akarsz mindent vegyél.... De hadd kérdezzem meg: A zenéket amit hallgatsz a filmeket amit nézel. A windows-t amit használsz, a magadfélék megveszik??? Ha nem akkor ne oszd -.....-
2012. máj. 1. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, megveszek mindent. Sőt koncertekre is járok, moziba is, ami megérdemli, azt támogatom. De nem ez a kalózosdi része zavar a legjobban, hanem hogy egy max 3000 forintos (!!!) dologról beszélünk. Na mindegy, én leléptem.
2012. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!