Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gates Of Andaron (4story)...

A Gates Of Andaron (4story) hasonló mint a WOW (World Of Warcaft)? PLUSZ véleményekre lennék kíváncsi a Gates Of Andaron-ról.

Figyelt kérdés
majdnem ugyan olyan vagy hasonló vagy sok mindenbe különbözik csak az "alap" olyan vagy egyáltalán semmi köze?

2012. máj. 6. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A GoA kb 70%-ban WoW másolat, de amúgy jó játék :D
2012. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlít rá, ha nem is 70%ban, de 20-30-ban ugyanaz. Én 2 éve játszom, szerintem frankó játék, az egyetlen MMO ami le tud kötni (igen, játszottal a wow-al is már).
2012. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Goa sokkal jobb, aki wow-ozik az csak annyit tud mondani , hogy utánzat:D de csak a nyugdíjas felnőttek pofáznak neked! A lényeg goa jobb mint a wow
2012. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel komoly szinten játszok és az a véleményem hogy sok mindent átvett a GoA, de azok inkább a WoW által létrehozott ugyanakkoe egyetemes dolgok pl. aukciós ház, gemek

De vannak olyan dolgok amit nem találsz WoWban pl. terület foglalás, kastélyharc, Aireal War :)) ezek mind olyan csatázási lehetőségek amik WoWba nincsenek :)

2012. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kastélyharc.. ? mért a tol barad az mia fa*zom? nem egy harc az alli meg a hordaközt? terület foglalás is van bg-n..

a 4story 1 gyenge wow koppintés..sehol nemér még a közelébe se a wownak .. az 1 dolog hogy pár ember jobban szereti.. bár az a pár ember se probálta ki valószinüleg normálisan a wowot .. vagycsak "leszólom mert balfa*z vagyook" felfögés..

2012. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jól tudom hogy a wow angol nyelvű? tehát szerintem ezért szavaznak többen a goa-ra mert az magyar..
2012. máj. 29. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 14éves korára mindenki tud már alapszinten angolul .. szóval megtudod értetni magad nagyábol ..
2012. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még h a WOW jó játék, akár jobb is mint a GOA, meg több milliós játékosközössége van, attól még lehet a goa is jó játék ember ... attól még azzal is lehet játszani .
2012. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!