Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy: igen, Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy: igen, Ő az Igazi? ÉRZEM, hogy Vele akarom leélni az életem! Ez egy csoda! Kérlek Titeket, hogy ne az első gondolatot írjátok, gondoljatok bele alaposan! Kíváncsi vagyok a véleményekre, főleg azokére, akik hasonló cipőben járnak!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és 1 hónapja ismertem meg a párom egy netes társkeresőn! Csak röviden: 2 hét után egymásba szerettünk, idén szeretnénk összeköltözni. Mind a ketten tudjuk már, hogy 3 éven belül szeretnénk esküvőt és kisbabát!
2009. jan. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivják szerelemnek.Több is lehet benne egy ember életében szerintem!Ez egy gyönyörű érzés,de hogy kapcsolódik az ételekhez?:-)))
2009. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ezt én is néztem, de az egyéb kérdésekbe írtam.. Azt hiszem... hmm.. nem tudom! De köszi.
2009. jan. 1. 19:46
 3/5 anonim válasza:
100%
Csak gratulálni tudok! Mi is így éreztünk a férjemmel. Rögtön tudtam hogy ő lesz életem párja. Most vagyok 33 éves. A dolog 14 évvel ezelőtt történt, és tíz éve vagyunk házasok. Nyolc hónapja pedig megszületett a kislányunk. Csodálatos dolog. És mi a mai napig úgy szeretjük egymást mint anno. Tudom fura ez és ritka de hidd el így van. Szóval sok boldogságot nektek!
2009. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyik szerelem nem így kezdődik, abba nem is szabad belemenni :) Kívánom, hogy összejöjjön!
2009. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapja vagyok együtt a szerelmemmel és velem is ez van.TUDOM,hogy vele akarom leélni az életemet!Ő is ugyanígy van, sokan azt mondják erre, hogy ez lehetetlen, de csak azért, mert ők még nem találtak rá az Igazira. Hihetetlenül jó érzés, hogy tudom, hogy nekem ő az Igazi. :)
2009. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!