Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem (költözés)?...

Mit kellene tennem (költözés)? Véleményekre, tanácsokra lenne szükségem főleg azoktól, akik voltak hasonló helyzetben.

Figyelt kérdés

2 éve van egy párom.

Az előzmények: Jó volt a kapcsolatunk 1évig, utána történt vele valami, ami miatt mgváltozott teljesen. Én kitartottam mellette segítettem, hogy ne süllyedjen le, jártam utána, kerestem, mindezért nem kaptam cserébe semmit sem, csak folytonos szakításokat. Ez tartott nála 5 hónapig. Akkor nagyon megbántott, mert volt az életemben egy számomra nagyon fontos esemény, amire az sem érdekelt volna, ha senki nem jön el a családból, csak Ő ott legyen. Persze dacból nem jött el, én pedig az egész estét végig bőgtem, egy világ dőlt össze bennem. Akkor megfogadtam, hogy ha erre nem volt képes, akkor hiába szeretem nagyon, vége. Elmentem, megmondtam neki, tudta, hogy nem viccelek. Bepánikolt. Ígért fűt-fát, csak hogy megbocsássak neki, valóban megbánta a viselkedését.Hagytam, hogy bizonítson hogy valóban szeret és tényleg megbánta. Így is lett. Kibékültünk, ennek eredményeképpen most 23 hetes kismama is vagyok. Azóta is tartja a szavát, valóban megbánta amit velem tett akkor. Bennem viszont valahol még mindig tüske, ez az akkori tönkretett este.Ha nem is mindig, nagyon sűrűn eszembe jut. Most viszont, hogy jön a baba, külön kellene költöznünk. Én viszont elbizonytlanodtam. Szeretném is, meg nem is. Mióta állapotos vagyok, főleg bennem van ez az érzés. Ő biztos hogy szeret, nem is kicsit. Ez érezhető és látható is egyben. Én is szeretem, de nem tudom mit akarok. Eddig édesanyámmal laktunk együtt, ő egyedül van. Tartok attól is, hogy mi lesz vele, ha én is elköltözöm itthonról. Eléggé beteges és sajnos nagyon magányos is. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi ha végig olvastad.


2010. máj. 13. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

dettó ugyanebben a szituban voltam 15 éve. mintha csak az én sztorimat írtad volna le.

én együtt maradtam vele, a lányunk már 15 éves. bennem is megmaradt a tüske amit akkor okozott nekem, és bár szeretem és ő is szeret engem, együtt maradtunk de soha nem tudok neki megbocsájtani bármennyire is szeretnék...míg élek. nem tudom jól döntöttem-e annak idején, de szépen, csendesen élünk, nevelgetjük a kamasz lányunkat. de felejteni azt nem tudok sajnos.

2010. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha már gyereket szülsz neki,teljesen mindegy.ne emészd magad.ezek a hormonok.majd lecsitulnak.meglesz a kisbabád,és reméljük "elfelejted" hogy mit tett veled.kitartás neked.ne rágasd be magad,pihenj,és nemsokára hármasba lesztek.ja,ne költözz el otthonról.vagy nem maradhattok???

2010. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök válaszát köszönöm :)

Tulajdonképpen 1.5 éve együtt lakunk édesanyámmal vagyis a párom jött ide. Albérletben laktunk így hárman, de most édesanyámnak sikerült végre házat vennie. 2 szobás, de olyan kicsi, hogy mi 3an nem férnénk el egy szobában. Meg ugye saját családunk lesz, azt mondják jobb külön. Én is mindig így gondoltam, most viszont teljesen elbizonytalanodtam (állapotomnak tudom be)mert így meg édesanyám lesz egyedül. Úgy néz ki, kapunk közvetlen mellette egy albérletet, de azt nem tudni, hogy meddig fog tartani, vagy egyáltalán sikerül e.

2010. máj. 13. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj új életet, anyukádat meglátogathatod így is.

Te is anya leszel, a gyerek érdekei előbbre valóak.

Ha tudnád, hogy nekem hány tüske van a lelkemben a férjem miatt!!! Én már nem is számolom, mégis együtt vagyunk!

Az anyukákról meg annyit, hogy az enyém is sajnálatraméltónak látszott, amikor összeköltöztünk vele, most meg olyan szemét módon viselkedik, hogy legszívesebben kiszaladnék a világból.

A saját családoddal törődj, és a gyerkeddel. Ha megszületik fontosabb lesz mindenkinél.

2010. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!