Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ez blokk a minecraftban?

Milyen ez blokk a minecraftban?

Figyelt kérdés
A bányában vagyok és találtam egy olyan blokkot, amit nem tudok szétszedni semmivel kb. Legerősebb amivel próbáltam az aranycsákány volt, de az sem szedte szét. Tuti nem obszidian, mert ennek ilyen szürkés fekete színe van.

2012. máj. 27. 19:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és próbáltam tnt-vel szétrobbantani de úgy sem sikerült.
2012. máj. 27. 19:49
 2/14 Sesshou Raidon válasza:
Az a Bedrock, amit soha nem fogsz tudni szétszedni, még Chuck Norris sem tudja. Az a legerősebb blokk. Ha kreatívban játszol, ki tudod ütni, de akkor kiesel a játékból és meghalsz.Minden cuccod elvész.
2012. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a bedrockot semmivel se lehet szétütni
2012. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Wolfenstein2000 ***** válasza:
48 óra alatt, azaz 2 nap alatt szétlehet ütni (gyémántcsákánnyal). honnan tudom? egyszer az egérre rátettem egy kavicsot, és ugyebár az ment magától. 8 óra alatt észrevettem, hogy mintha kicsit töredezett volna. amúgy nem biztos hogy kereken 24 óra, mert aludtam és akkor ütötte ki xS
2012. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt ne mond, hogy ezt nem most találtad ki xD
2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
DE! Chuck Norris szétverte az alapkövet! gyémántcsákánnya, ahogy mondta az utolsó előtti is xD
2012. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamu, mert a gyémántcsákány rég elkopott volna.
2012. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Chuck Norris kiszedte az alapkövet svrvival-ben kézzel. EGY JOBB KLIKKEL!!!
2012. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igaza van annak aki azt mondja h ki lehet bányászni, mert az eszköz csak az után kopik, miután kiütött eg blokkot(tapasztalat,kísérlet)persze csak annak akinek van türelme az bányássza XD am haverom ebből él a multin, eladja a bedrockot milliokért!
2012. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsi de az aranycsákány kicsivel jobb mint a fa szoal ne csodálkozz nem tod mi az a bedrock szerinted a legerősebb az arany mikor kezdtél mineolni 1 2 hete??
2012. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!