Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 vagy Battlefield 3?...

Diablo 3 vagy Battlefield 3? Melyiket vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igazi pénzet azt!

De szerintem nem az az elsődleges cél hogy meggazdagodjon a kérdező a játékból!

Arra kíváncsi melyik a jobb és a diablot ha letölti ugynúgy tud pvp-ézni és coopozni viszont bf3 at meg kell vennie különben nem tudja kipróbálni a coopot és a multiplayert.

Mellesleg bf3-al is lehet pénzhez és egyéb ajándékokhoz jutni versenyeken.

2012. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
te se játszottál d3 nyomod ott a szöveget milyen jó hát nekem meg van először jó aztán meg unod manapság nem tudnak olyan jó játékot csinálni mint cod2 vagy 4 aminél még nem a grafika volt a lényeg hanem a játékélmény. a Diablo 3 meg el indítani se fogja tudni ha nem veszi meg. Nekem mind2 meg van nos véleményem a bf3 jó játék de semmi extra 1 átlagos fps el lehet vele lenni de grafikán kívül semmi extra. a Diablo 3 meg szerintem nagyon jól lett és ebbe a műfajba magasan a legjobb a Diablo 3 és nem hasonlit 1 átlagos fps sokkal több lehetőség van benne.
2012. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
pénzre kitérve tényleg nem mérvadó játék vásárlásnál de nagyobb esélyel esik 1 jó item d3 amit eladhatsz minthogy bf3 te majd a világ legjobbra leszel és vmi világversenyt nyertek.
2012. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki nem próbálta a BF3-at az kusshadjon már be.

Sima FPS?

A legjobb tatkiai háborús multiplayer FPS a piacon jelenleg.

A COD valóban egy unalmas rohangálós fos, de ez a BF-ről kicsit sem mondható el.

2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!