Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft ÚJ realm-sze...

World of Warcraft ÚJ realm-szerver indulásáról bárkinek infója van? (Privát szerveren)

Figyelt kérdés
Szeretnék újra wowozni, csak hát az a gond, hogy már nagyjából minden szérón régi realmok vannak és mindenki elégé maxos és jobban szeretem ha egy szintről kezdhetem {moltenen tudom, hogy indultak új realmok, de ott már van karim]szóval moltenen kivül kéne valami más szerver ahol mostanában indult új realm, akár új szerver. Lehet cata vagy wotlk is.

2012. jún. 19. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Euro wowserver nemrég indult újra, de kb szokott rajta lenni 20 online player.
2012. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annál picit több kéne :S
2012. jún. 19. 21:37
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy fent nem említettem, de nem kell magyar szerver legyen, lehet angol is.
2012. jún. 19. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pl. a Taurival mi a gondod, pár nap egy karit felhúzni és mivel Icc content van már (első 2 szárny van most bent, jövő héten jön a 3.), rhckból és gdkpból röhögve ki lehet gearlni 5k+ a karit. LFG-s sraid meg marha sok megy.
2012. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott is van 1 6ks huntim:) leuntam azt a szérót sajnos.
2012. jún. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!