Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen igénytelen a GTA...

Miért ilyen igénytelen a GTA IV PC-re?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom már bánom hogy megvettem a játékot...Először is felraktam,regisztráltam rockstar games social clubba,games for windows live-ra stb... Elindult a játék,az elején irtó nagy szaggatás pedig meg van a gépigény mert a BF3,Skyim,Crysis 2,minden mostani játék elindul rajta. Jó nembaj,leszedtem az 1.7-es patch-et és megoldódott. Ma beakartam lépni,beírtam a rockstar games social club email címet meg jelszavad és azt írja hogy "Login failed" Most akkor mi van? Van amikor GMWL-se enged be és azt írja hogy offline vagyok -.- És van mikor csak úgy leáll a játék és kidob az asztalra

2012. jún. 22. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem értem minek ez a sok fölösleges bejelentkezős cuccos. A GTA SA meg VC még olyan egyszerű volt...
2012. jún. 22. 15:02
 2/3 anonim válasza:
Ha felpatcheled 1.0.7.0-ra letörli a social klubbot és sehova se kell bejelentkeznet :)
2012. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor felrakom mégegyszer,vagy lehet rossz patchet szedtem le :)
2012. jún. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!