Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 vagy Sims2?

Szederkebabyy kérdése:

Sims3 vagy Sims2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ?? előnyök és hátrányok

2012. jún. 24. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sims 3. Kilehet menni a városba és kiegészítőkkel még jobb és szebbek az emberek, jobban meglehet csinálni dolgokat benne, viszont a sims 2-höz több a kiegészítő.
2012. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a Sims 2 jobb
2012. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 24. 16:04
 4/14 anonim ***** válasza:
sims 3 már hát a kettőben nagyon idegesítő volt hogy bárhova mentem mindig tőltött pl új telekre. A háromban meg nem.
2012. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A sims 2.

Szerintem a sims 3 ban csunák az uj arcok és nem olyan finomak a simek vonásai.

És a sims 3 sokkal bonyolultabb is,mint a sism 2,a sims 2 hoz tobb a kiegészíto gyorsabban barátkoznak a simek,és a sok tévhit ellenére itt is lehet látni a szomszéd házakat a telekrol.

A sims 2 ben tobb családdal is játszhatsz ugy hogy nem kell kikeresgélni meg város váltani stb.

Imádom nekem megvan a sims 2 sims 3 osszes kiegészítovel,de én a sims 2 ajánlom.

2012. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Sims 3.

több tulajdonság közül lehet választani, több munkalehetőség, a ruhák ingyen vannak, szinte bárminek egyedi stílust tudsz készíteni (pl, bútorok színét/mintáját tetszés szerint szerkesztheted), több bútor, tudsz pl. horgászni meg több ember is tud beszélgetni egymással :)

2012. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Sims2-re szavazok.


Játszottam a Sims3-mal is, de nem tetszett annyira.

Nekem kevésbé tetszenek az emberek, ruhák, növények.

Valósághűbb: szerintem sokkal nehezebb különleges dolgokkal foglalkozni, a hétköznapi dolgok annyira lekötik a Simet.


Ha a Sims2-ben nem szerettük, hogy fél óra lejönni a lépcsőn az emeletről, akkor itt nem szeretjük, hogy órákig lehet körbebiciklizni a városon. Amit töltési időn megspórolunk, azt valós játékidőből "veszítjük el". Persze ez a valóságban is így van, de a Sims2-ben, ha egy órára, vagy egy hétre elmész otthonról, mikor hazaérsz, minden ugyanúgy van, ahogy hagytad.


A Sims3 nagy újítása, hogy a város folyamatosan él, és változik (persze, lehet ezt beállításokkal limitálni). Rengeteg az NJK városlakó, és a rajtad kívülálló esemény. A Sims2-ben megteheted, hogy az egész városban minden házban a te karaktereid laknak, és teljesen dinamikusan öregszenek, pont ahogy te akarod. Ha a nagyit beköltözteted egy kis házba a város szélén, sosem fog meghalni. Ha valaki terhes lesz, tuti csak akkor születik meg a baba, ha éppen vele játszol. Járhatsz egyszerre egyetemre a nagypapád gyerekkori barátjával. És ezen kívül még iszogathatod az életelixírt az örök fiatalságért.


Ami jó újítás a Sims3-ban, az az építkezés. Az "egy méteres" háló helyett "fél méteres" raszterben lehet bútorokat elhelyezni, akár átlósan is. És sokféle előre definiált vagy akár SAJÁT mintával ki lehet színezni bármit. Nem kell azzal szenvedni, mint a Sims2-ben, hogy még véletlenül sincs olyan szék, ami ugyanabból a fából készült, mint az asztal. Csak át kell színezni őket.

A sötétítő függönyöd lehet olyan színű, mint az ágytakaród stb...

Viszont pont emiatt, míg a Sims2-ben egy-két szabály észben tartásával pillanatok alatt lehet csinos és praktikus házikókat tervezni, a Sims3-ban napokig el lehet szöszmötölni a berendezéssel, mire minden úgy néz ki, ahogy szeretnénk - mert ha nem, akkor viszont kapunk egy ízléstelen összevisszaságot.


Végül de nem utolsó sorban a Sims3-nak nagyobb a gépigénye. Nekem pl. a városban ugrálást elég jól bírta (bár a hirtelen váltásnál azért tölti egy pár másodpercig a textúrákat = fehér az összes bútor), de az építkezésnél - és főleg a színezésnél sokat akadozott a játék.

2012. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem a sims3ban valamiért az emberek grafikája irritál de nemtom hogy miért és ha a grafikát nem is nézzük nekem valamiért akkor is a sims2 tetszik jobban
2012. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kinek ez kinek az tetszik jobban :)
2012. jún. 26. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen XD
2012. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!