Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 vagy Sims2?

Szederkebabyy kérdése:

Sims3 vagy Sims2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ?? előnyök és hátrányok

2012. jún. 24. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is a sims 2-re szavazok. A sims 3 bonyolult és mire mindent kipróbáltál, elkezd akadozni, a végén kilép egy hibaüzenettel. Elveszi az időt a sok textúra színezés, mert az kimagaslóan teljesít, míg a 2esben képszerkesztővel kellett megszerkesztenem pl a lila hajat :) jó a 3 is, sok oldalú. De a 2es annak idején jobban teljesített. A 2es és a 3mas között nincs akkora különbség. De a 3mas kritikán alul van a shader model 2.0 miatt. Nagy az igénye. És egy olyan paraszt srácnak mint pl nekem, kissé akadozik.
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En a sims2 mellett voksolnek, ott szerintem szebbek a simek, de a sims 3 azert jo , mert több specibb dologgal van felszerelve, de az is lehet, hogy csak azert mondom a sims 2 mert több kiegeszitö van meg es több kod van benne XD.
2012. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

a the sims2-reszavazok a következő szempontok szerint

1 a simek sokkal szebbek

2 olcsobban veheted meg

3 nics túlságosan lebonyolítva

4 rengeteg csaláskód

5 sokkal több kiegészítővel rendelkezik

6 a ruhákat a hajakat jóbban lehet elkésziteni és szerkeszteni

7 egyben az utolsó hogy akár a kicsik is tudnak ezzel játszani én 5 évesen láttam először a sims 2-őt és nekem ez a játék volt szerelem első látásra...amikor évekkel késöbb láttam a sims 3-mat furcsáltam és bizarnak találtam legalábbis nekem ez a véleményem.

2013. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A sims 2-ben szerintem sokkal szebb az arcok a ruhák is jók bára sims 3-ban jobb a ruha és komolyabban tudod megcsináli a simjeidet izom meg stb Én akkor is a Sims 2 mellet döntök
2013. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!