Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed: Revelations...

Assassin's Creed: Revelations probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem a játékot,telepítettem, indítottam de cd keyt kért, ekkor letöltöttem hozzá egy cracket ami után már nem kért semmilyen keyt viszont az indítás után fekete képernyő jött be és rögtön utánna az "ACRSP" file hibát észlelt ezért leállt. Olvastam itt gyk-n, hogy akkor telepíteni kell a launchert, telepítettem is. Most nem kér se cd keyt, az ACRSP sem észlel hibát, viszont nem indul el a játék. A tálcára kirakja mintha futna, de megnyitni már nem lehet, a feladat kezelőben pedig nem válaszoló programként jelzi. Mi lehet a gond?


2012. jún. 30. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy nem eredeti
2012. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm eme roppant hasznos választ!
2012. jún. 30. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet nem viszi a géped?
2012. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gépigény megfelel, ennél nagyobb gépigényű játékokat gond nélkül futtat full grafon :S.
2012. júl. 1. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!