Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 RMAH. Tényleg lehet...

Diablo 3 RMAH. Tényleg lehet vele pénzt keresni? Csak ráutalom a a kártyámra a megkeresett eurót és ott van, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem átverés de lvl 60 infernon kell farmolnód hogy vmi olyan essen ami ér és vmit. Úgy van hogy paypal kell és arra küldik vagy a bnet accountodra de azt nem tudod le venni csak.
2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csalás, nem ámítás, de rettenetesen rossz a drop, szóval ha valakinek akkora szerencséje, és ideje van, hogy ebből még pénzt is tud szerezni, akkor az megérdemli.

És amit eladsz, abból azt hiszem 15% a Blizzardnak megy, de még úgy se rossz.


[link]

Nem tudom, hogy le van-e írva minden fontos infó, mert nem használom ezt a lehetőséget a Diablo3-ban. Érdemes elolvasni a kommenteket is, bár bugos a lapozás, szóval néhány komment kimarad sajnos.

2012. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet pénzt keresni, de elég szerencsefüggő. Bár akik komolyan nyomják azoknak lehet stabilan megy az eladás, de jó cuccokat is gyakran nem viszi el senki olcsón.


Ha paypalra utaltatod a pénzt, akkor a fix 1 euro levonáson felül van még 15% levonás. A paypal meg állítólag elég szar forint árfolyammal számol ha fizetnie kell. De lehet pénzt keresni, az tuti :D

2012. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kerestem vele 1milliót 2 hónap alatt, azóta fel se léptem. csak az aukciós házban böngésztem, vettem olcsón, eladtam drágábban.
2013. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!