Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az összes Gta-ba miért nincsen...

Az összes Gta-ba miért nincsen gyerek?

Figyelt kérdés
gta,gta gyerek

#GTA #gta gyerek
2012. júl. 11. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból érthető, hogy a karakterek megtámadhatóak, és egy gyerek bántalmazása vagy megölése mégis csak más, mint egy felnőtt esete.


A hierarchiában is sokkal lentebb van az, aki kiskorút bántalmaz, mint aki felnőttet.

2012. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Meg azon is hogy állatok miért nincsenek benne. Mármint kutya,macska meg ilyenek xD De szerintem van olyan mod amivel lehet gyereket belerakni
2012. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
sztem vicces lenne ha lenne benne :)
2012. júl. 12. 15:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a Gta 5-ben már lesznek állatok :) Gyerekeket alap, hogy nem tesznek egyikbe sem a fentebb írtak miatt..
2012. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezeken én is filóztam : D

Bully játékot ajánlanám,nekem bejött:D

kicsit más kategória de rockstar game

2012. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 HotChoc ***** válasza:
A Rockstar már így is hatalmas botrányt kavart ezzel a féktelenül gyilkolós játékkal. El tudod képzelni, mi lenne ha gyerekek is lennének benne? Abban a pillanatban betiltották volna az egész világon! Persze a gyilkolás gyilkolás, na de azért egy kisgyermek és egy rád támadó bandatag megölése közt is van különbség...
2012. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

˝sztem vicces lenne ha lenne benne :)˝ Ez már beteges. Főleg egy 9 évestől...

Az is vicces lenne ha őket gyilkolnád?

Am egyszerűen meglehet csinálni...

2012. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy kilencvagyok?
2012. júl. 13. 13:03
 9/15 anonim ***** válasza:

máté03

2003?

Mert általában azt szokta jelenteni, mármint az évazámot amikor született az illető.

Na mind1 de a lényegen nem változtat, ja és az értelmi szinted is valszeg ennyi :)

2012. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
03=3 a kedvenc számom
2012. júl. 14. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!