Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a játékok amelyeke...

Melyek azok a játékok amelyeket érdemes megvenni xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Grafika, Játékmenet alapján. Előre is köszi!

2012. júl. 24. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen kaliberű játékokat szeretsz RPG vagy FPS rövid .vagy hosszabb játékmenetű lövöldözős vagy szerepjáték???.Egy pár üzletet is tudok ajánlani ha érdekel mert legtöbben az általános sz@r-okat ismerik!
2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lényeg bármilyen játékról van szó a you-tube on nézd meg beírod a keresendő játék nevét utána walktrough HD így nem a trailert nézed hanem belenézhetsz a játékba igaz hogy nem te játszol de a grafikát meg tudod sasolni!
2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Call of duty, Crysis, Battlefield vonalán szeretnék mozogni, esetleg assassin's creed féle játékok érdekelnének.
2012. júl. 24. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
A Skyrim-et ne hagyd ki szerintem a Fallout 3 GOTY és Fallout New Vegas Ultimate Edition is megéri a Borderlands GOTY is kitűnő játék (több millió fegyó van benne)ezeket legalább 6-8 szor kipörgettem megunhatatlanok!A Skyrimet csak most nyomom 2-szor.
2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani a Borderlands(hozzáteszem ez sem kicsi)kivételével a többi játék nem lineáris hanem egy hatalmas nyitott világ több száz órát is el lehet benne tölteni!Hullák ne tűnnek el bennük azonnal csak egy x idő elteltével kopnak a fegyverek és ha jó vagy rajzból a játék elején akár saját magadat is meg formázhatod!Éjszakák és nappalok váltakoznak a játékban nagyon ott van a szeren!!
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó vagy rajból? Ide az felesleges. Az hogy állítod a hogy mondjuk: a fej szélessége akkor húzod a jojystickot. Ugyanígy minden módosításnál. Ehhez nem kell rajztudás Semennyi.
2012. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árthat hozzá!És ha jól tudom controller mert joystick az a régi egykaros nem a nevében is benne van!Ha nem tudsz valamit kérdezz bátran én 1998-ban vettem az első PS1-t de már akkor sem hívták joystick-nek!Az olyan középszerű!
2012. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem a kontrollert hívom joysticknak. Én hát hogy is modnjam. Tudom mi a kontroller (ki nem?). Van Xboxom is.


[link]



Én erre a "gombjára" gondolok joystick alatt.

2012. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lázár Péter ***** válasza:
A Codot ne hagyd ki, az assasins creedről meg annyi hogy brutál jó lesz.
2012. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lázár Péter ***** válasza:
A codba az a jó (PL:mw3) hogy online nélkül is elvagy vele. Single player, Special ops:missions, survival mode.
2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!