Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Sims 3-mat, és...

Bekuszuszka kérdése:

Letöltöttem a Sims 3-mat, és sikerült egy telepítő kódot is találni, de most nem hajlandó az intrónál tovább menni, és kihozza azt a szöveget, hogy nem az eredeti kódot írtam be. Tehát mit lehetne csinálni, hogy használni is tudjam a játékot?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válszokat

2012. júl. 25. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A torrentben, vagy amilyen formában letöltötted, szinte bizonyos, hogy mellékeltek hozzá telepítési útmutatót egy txt vagy nfo fájl formájában. Azt olvasd el, pontosan le van benne írva, hogy miként lehet működésbe hozni.
2012. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell venni a játékot!
2012. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az első válaszolónak igaza van, keresd meg azt a fájlt és amikor én raktam rá a játékot, abban a szövegben volt is jó sorozat szám, és remekül műkszik :))
2012. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ki fogom próbálni.
2012. júl. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!