Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok eredeti HP-s...

Honnan tudok eredeti HP-s Windows XP matricához (notim alján van) telepítő CD-t vásárolni, esetleg letölteni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy HP nc6000-es notim, aminek az alján egy Win XP Prof. matrica van és ehhez kellene egy telepítő CD. Ilyet honnan tudok beszerezni? Köszi
2011. júl. 31. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jol értem ugy vetted a gépet, hogy benne volt már az oprendszer. ugy tudom benne van a gépben onnan kell kiirni. keresd valahol.de szerintem sokkal jobban jársz a win7-tel.
2011. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Torrent pl.
2011. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

11:58: Igen volt rajta op. rendszer, de ma már nem az van rajta... Win 7-nél, csak a Startert, vagy a Basicet tudom telepíteni, mert ezekbe nincs benne az Aero (integrált, 32 megás videokari van benne)


12:15: :D


14:22: megpróbálom, de van már egy XP CD-m, csak a kódomat nem fogadja el :)

2011. aug. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!