Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg inkább a...

Melyiket vegyem meg inkább a kettő mmo közül az old republic-t vagy a guild wars 2-t?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy az egyikre beruházok ősztől mert hallottam, hogy ingyenes lesz az old republic, és a guild wars 2-t is havidíj mentesen adják ki. Azt nem tudom, hogy a guild wars 2 ingyenes is marad mindvégig?
2012. aug. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Guild Wars 1 is ingyenes lett egész végig.Old Republic havídijas lenne (ha teljesen ki akarod használni).Guild Wars -ra szavaznék.
2012. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GW
2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gw

swtor már amúgy is free to play

2012. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gw2 mindenkepp, a swtor hatalmas fail, azert ingyenes
2012. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miben jobb a gw 2 a tor-nál vagy a wow-nál? Láttam róla videókat és eddigi eléggé bejövös.
2012. aug. 8. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:

gw2-ben nem kell honapokig farmolni hogy normalis gear-ed legyen, meg amugy sem az a lenyeg hogy mi van rajtad

pvp-ben mindenki megkapja a max szintet, osszes skillt, mindenkinek egyenlok az eselyei

2012. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp ezért rossz a játék, elöző hozzászoló, mivel mindenki megkapja a dolgokat PVPbe ezért nem is kell fejlődni, és a küldetéseket csinálni, mert én személy szerint azért fejlődnék, hogy jobb legyek másoknál, de így meg nincs értelme a játéknak :D Akkor csinálhatták volna csak PvP re a játékot:D
2012. szept. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de igen, kell fejlodni, pvp-be megkapod a 80as szintet, skilleket es 1 szett ALAP PVP GEART

utanna pvp-bol kiszedhetsz meg 1 rakas szettet

2012. szept. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!