Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 hiányom van! Mit...

Sims 2 hiányom van! Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nem akarja ideadni a simset, anya azt mondta hogy majd megrendeljük a héten. de nem tudom melyik napom, remélem hamar. az is idő, mire ide elszállítják. egész nap a mysims.hu-n lógok, már mindent megnéztem és kívülről fújom az oldit, de akkor is csak azon lógok. már azt is terveztem, hogy egy honlapot csinálok a sims 2-ről. LETÖLTENI NEM AKAROM! CSAK AZ EREDETI KELL! hogyan kezeljem a hiányát?! kérlek adatok tanácsokat!köszönöm

2012. aug. 6. 18:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
légyszi segítsetek!!!
2012. aug. 6. 18:18
 2/35 anonim ***** válasza:
Jesus christ... erre nem lehet mit mondani...
2012. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk másik játékkal...de nem értem miért nem töltenek le játékokat azok,akiknek internete van.Felesleges pénz kidobás eredetiben megvenni,ugyanolyan mintha letöltenéd(csak a letöltés ingyenes).Mondjuk azt mondtad,hogy készítenél 1 honlapot...amíg nem érkezik meg a játék addig elkezdhetnéd a leírásokat különböző cuccokról vagy megtervezhetnéd a honlapod háttérképét
2012. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jobb lenne letölteni, de azzal együtt több mint valószínű, hogy vírusos lesz a gép, és az nekem hiányzik, 2. nem tudok crackelni! bár lehet, hogy elkezdem a honlapot!
2012. aug. 6. 18:24
 5/35 anonim ***** válasza:
A vírusról csak annyit,hogy ha van vírusírtód,akkor nem lesz baj(mondjuk nem ártana mellé kémprogi figyelő sem pl. a legjobb malwarebytes,amit persze az eredeti honlapról kell leszedni nehogy hamísítványt szerez).Crackelni csak 1 szer kell megtanulni,régen nagyon nehéznek tartottam,de elképesztően könnyű...én kb 10éve töltök le internetről(és nagyrészt csak 1 vírusirtó volt a gépemen) mégse ment tönkre pedig bőven jöttek a vírusok...de ha van sok pénzetek játékokra akkor nyugodtan vegyetek eredetit
2012. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, majd valakit megkérek hogy tanítson meg crackelni, de ha torrentről töltök le az sem vírusos ugye??? mert azt hallottam hogy nem, és egy csomó mindent le lehet tölteni!
2012. aug. 6. 18:35
 7/35 anonim ***** válasza:
Torrentről sok mindent le lehet tölteni,de azok között is vannak vírusosak csak nem annyi,mint általában 1 rendes letöltésnél(legalábbis én így tapasztalom).Ha nincs vírusírtód,akkor szerez AVG-t vagy nod32öt(ezt mondják a legjobbaknak)és ellenőrizd,hogy atűzfal és avírusirtó be van e kapcsolva
2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Torrent oldalakról teljesen biztonságosan lehet letölteni filmeket,játékokat stb..főleg ha van vírusíírtód.Évek óta használom őket és még él a gépem :)


isohunt,thepiratebay..nézz utánuk googleban,jó kis torrent oldalak

csak egy progi kell a torrentezéshez:utorrent <-- google,ingyen letöltés


és tölthetsz,telepíted,crackeled( beírod a googba az adott játék nevét és hogy crack..kiad több 100 cracket,letöltesz egyet,lejön egy fájl,megniytod,és a játék mappájába beteszed a letöltött "cracket"

:)

2012. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%

"Nehogy higgyél már ennek a gyökérnek... Tényleg lopni akarod a játékokat? "minek megvenni, ha le lehet tölteni". Azért, hogy ne legyél egy tolvaj g*ci..."

Nyugodtan költsél a játékokra,igaz,hogy vannak olyanok,amik 10ezerbe kerülnek,de nyugodtan pazarold rá a pénzt...ja és megy a jelentés káromkodásért^^

2012. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én is gyökér vagyok,mert veled ellentétben nem költök több 10ezret,sőt 100ezret játékokra!Szerencsére nekem veled ellentétben van józan gondolkodásom és egyértelműen azt választom,ami nekem kedvező,ahogy a többi normális ember is teszi:D

Egyetértek a 73%osssal és tényleg nem ártana neked 1 bann miután értelmesen se tudsz beszélni:D

2012. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!