Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthonhagynátok az 1 év...

Otthonhagynátok az 1 év körüli babátokat a nagyszülőkre 2 éj/3 napra ha nem sokat találkozott velük és még nem aludt náluk? Lenne lehetőség hogy aférjemel elmenjünk pihenni de a gyereket nem tudnánk vinni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy wellnes hétvégére mehetnénk de nem bababarát és csak 2 főre szoll az ajánlat,ami nagyon jo áron lenne de nem tudom mit tegyek?!Hogy merjem itthon hagyni a fiamat ha még csak keveset volt a nagyszüleivel és csak akkor aludt máshol mikor nyaralni voltunk(igaz ott nem volt gond,külön szobában alszikés aludt ott is nem volt gond csak este nehezen alszik el),deén félek hogy mi lenne,hogylenne el anagyszülökkel?Mit tennétek a helyemben?A másikgond hogy nem igazán vagyok jobaanyossal ezért nem is találkoztunk sürün,és csak rá tudnám hagyni a fiam mert a szüleim nemélnek,de igy hogyan,a férjem meg nagyon menne!
2009. aug. 14. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én biztos, h nem hagynám otthon. de ez az én véleményem.
2009. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem hagynám ott. Legalább 1 éjszaka ki kell próbálni olyan körülmények közt, hogy elérhető közelségben vagytok.
2009. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maradjon otthon a férjed az anyjával, te meg menj a fiaddal.. :o)

Nem ám! Csak vicceltem.

Én nem hagynám anyóséknál az biztos, mivel nálunk sem nagyon látják, csak egy hónapban 2szer. Ha mennénk valahová akkor csak a picivel. Igaz, az nem ugyanaz a kikapcs lenne, de jobb mint a semmi. Nem lehet pótágyat rakatni? Esetleg halasztani amíg megszokja anyósékat?

2009. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló véleményét osztom én is!
2009. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn biztos nem hagynám ott a lányomat.Keresnék olyan helyet ahová eggyütt mehetnénk.Kiordítaná a lelkét.

Sógornömék eggyütt laktak a nagymamával,így a gyerek jól ismerte.Otthagyták a gyereket,ök pedig elmentek nyaralni.Akisfiú 1,5 éves volt.Még beszélni sem akart velük,a telefont is ellökte mikor meghallotta a hangjukat.

2009. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én tuti nem. ritkán látt aeddig (messze él), és nem fogadja el szülőpótlónak abszolút, sőt, egyáltalán nem kedveli valami miatt. szegényem megőrülne a félelemtől. Én meg úgyse tudnám élvezni így a wellnesst.
2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!