Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sleeping dogs-ot feltelepitett...

Sleeping dogs-ot feltelepitettem gépre de nem akar menteni hiába megyek rá hogy mentés. Hogyan lehetne megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Torrentről szedted?
2012. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen.

és csak automentés van benne.

én nemtudok menteni magamtol

2012. aug. 20. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot, ennyi. Ne lopj.
2012. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jolvan majd te megveszed sok szerencsét hozzá :D

ha nemtudsz segiteni ne irj én torrenteset használok ez van.

kösz

2012. aug. 20. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, képzeld én meg is fogom, ha egy kicsit lejjebb megy az ára... mint a normális emberek. Támogatni fogom ennyivel a kiadót/fejlesztőt, hogy legalább pénzt kapjanak azért, amin több évig dolgoztak. Ha sokan töltik le, mint te, de kevesen veszik meg, akkor nem lesz második rész, így gondolkozz. Azt bírom, mikor a kalózoknak sír a szája, hogy éppen nem jön ki egy játék PC-re (tegyük fel Red Dead Redemption pl), vagy hogy nem lesz második rész, mert keveset adtak el belőle. Hát, ez mind miattatok van, kedves Olcsó Jánosaim... Ez most kitérés volt, nem csak neked szólt.
2012. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Patchelés ilyenek volt? Illetve netet kihúzod amikor játszol? Melyik verziót tölötted, hátha úgy könnyebb lesz megállapítani hogy mi a gáz...
2012. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!