Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 leszáll az éjben van...

A sims 3 leszáll az éjben van basszus vagy szólógitár?

Figyelt kérdés

Nekem eredetiben van meg és olvastam az interneten hogy van benne basszusgitár de én sehol sem találom. Ha van benne légyszi elmondanátok hogy hol lehet beszerezni??

Előre is köszi. :)



2012. aug. 22. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van de nem egyszerű megszerezni két módja van:

1: Eléred az 5. csillag szintet és megvárod míg nem kapsz egy basszus gitárt ajándékba vagy:

2: beírod a titkos kódot, utána enter majd beírod az h. buydebug. Bemész vásárlás módba és ott a második opcióra kattitntasz ahol ott vannak a gyerek cuccok, meg a díszek, na és ha minden igaz ott lesz egy kérdőjel arra rákattintassz és ott az egyebeknél megkeresed, (ne felejtsd kikapcsolni a titkos kódot mikor ki akarsz lépni) (A MÁSODIK VÁLASZÉRT NEM VÁLLALOK FELELŐSÉGET!)

2012. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, köszönöm. :))))

Életmentő volt. :D

Megy a like.

2012. aug. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!