Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszus gitáron vagy elektromo...

Basszus gitáron vagy elektromos gitáron nehezebb játszani? Elektromos gitáron félholtan is eljátszom a sweetChild o mine-t, de basszus gitáron valahogy mindig elszúrom, lehet ennek oka hogy nagyon hozzászoktam a pörgős zúzáshoz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szúrsz el? Ritmikailag, vagy nem találod meg a hangokat?
2012. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megszoktam a durva extrém gyors belépéseket...És sokszor az a extrém gyors belépési sebesség meg minden...Nagyon elsietem meg minden...
2012. máj. 15. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, nem is azért írom, csak ismerős a probléma. Ha a gyors belépés megy, a lassú meg nem, az azt jelenti, hogy a gyorsnál sem érzed igazán, csak ahogy jön, úgy belépsz. Sokan azt hiszik, hogy attól jó a gitáros, ha gyorsan tud játszani. Kell is gyorsan tudni, de a lassú részeknél derül ki, hogy mennyire alapos a tudás.

Egyébként ha gyakorlod, hogy ki tudd várni a belépést, és nem sieted el, hamar hozzá lehet szokni:)

2012. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!