Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen értelems MMO játékok...

Milyen értelems MMO játékok vannak gondolok olyanra mint eve online. Ilyen gagyi wow hoz hasonló játékoktól kíméljetek, van már belőle 1000+1 és ezért is kérdezem hogy akad e még értelmes?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A WoW mióta gagyi -.- ? A legjobb MMO a piacon... Jó, a fos tört szervereken nem... Amúgy meg tele van a piac minőségi MMO-val (és 90 százalékuk free to play): Guild Wars, Aion, DC Universe Online, Tera Online, The secret world, World of Tanks, Cabal online, Star Wars: The old republic, stb. Csak nem a Metin féle szutykokat kéne alapul venni...
2012. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bizkit, a guild wars ingyenes? akkor en mire koltottem 15 ezret? es a tera, secret world?
2012. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15 ezret? Hát de valami debil helyről vetted akkor :D.

Egy szóval nem mondtam, hogy ezek ingyenesek, ccsak felsoroltam példaként néhány jó MMO-t. De az tény, hogy a legtöbb MMO ma már free to play. Ezt mondtam/erre gondoltam.

2012. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tera Online , brutálisan jó csak belekell jönni , goldért meg simán veszel gametime-t ...
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igazabol 55 euroert vettem a hivatalos oldalon

csak lattam 1 videot gamestaron, ott mondtak hogy 15k

2012. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek közül a tankos ami nem ilyen varázslós mindegyik ugyan az a grafika ugyan olyan konstrukció, ezért írtam hogy wow hoz hasonló, nincs valami fps? Én csak a survarium ról tudok idáig de az majd jövőre jelenik meg.
2012. aug. 25. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

cs, cod,bf - sorozatok ..


De most te mmorpg-t keresel ?



Amúgy ajánloma video-t .

5perc hallgasd végig http://www.youtube.com/watch?v=1b0F5pTKw_A

2012. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Firefall, jelenleg meg beta, mmotps
2012. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én olyat keresek aminek jó a grafikája lehet az rpg is és ne legyen benne wow hoz hasonló "karakterek" és teljesen eltérő játékmenet legyen. pl eve online
2012. aug. 25. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
a wow és ehez hasonló béna (vagy én vagyok túl igényes)
2012. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!