Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan programot mondani...

Tudtok olyan programot mondani amivel viszonylag jó játékokat lehet késziteni?

Figyelt kérdés
Én lövöldözös aotos játékokat csinálnák

2012. aug. 26. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis miből ? Programmal te nem fogsz játékot csinálni, ahhoz programozni kell.

Aztán kell hangeffektelés és 3D vagy legalább 2D modellezés minimum.

(vannak ingyenes játékmotorok, pl [link] de ezek korlátozottak és semmit se fogsz kezdeni velük ha nem tanultál ilyesmit)

2012. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

de éééédes :D

hány éves vagy??

2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 toxin válasza:
Lehet, Pl FPS Creator 10. Lövöldözőset lehet, de úgyis megunod majd az egészet mert ehhez kellő ambíció, gép, kitartás kell
2012. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, nem olyan egyszerű mint gondolod, hogy kiválasztod ezt meg ezt és lesz belőle egy játék. Inkább kezd a moddolással, úgy megtanulhatod a 3d modellezés alapjait stb.

Ha tényleg elhivatott vagy vannak programok, amivel csinálhatsz játékokat 2d-ben, és a karakterek illetve amolyan tilesetek elkészítéséhez elég egy paint :D pl. RPG maker, az ASCII alapon van, én azzal kezdtem, de időbe telik még megérted, még ígyis, hogy le van egyszerűsítve. Aztán én ott voltam, hogy kb. egy hónap alatt sikerült összehoznom úgymond egy "pályát". De ha szánsz rá időt akkor ebbe érdemes belemélyedni, mert ku*va jó érzés mikor létrehozol vmit. :D

2012. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!