Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan győzzem meg az anyukám,...

Hogyan győzzem meg az anyukám, hogy vegyen meg nekem ezt a ps3-mat?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarom azt, hogy azonnal vegye meg, majd később. És van itthon 9e forintom. Ha bele adnám szerintetek belemenne?


[egyébként jó tanuló vagyok, eddig csak nyégyesek, meg ötöseim vannak]



2012. okt. 5. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem gyűjts még 10E és add bele belemegy :)
2012. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az attól függ mivel indokolja hogy nem veszi meg.


Ha azzal hogy nincs pénz rá,akkor szerintem is gyüjts még ahhoz a 9 ezerhez,legalább a fele legyen meg neked.


Ha azzal hogy le fognak romlani a jegyeid vagy/és kevesebb időt töltesz majd a szabadban,többet a szobában 4 fal között,akkor mond azt hogy a kontrollert neki adod és majd ő szabályozhatja mikor játszhatsz.Kontroller nélkül ügye úgysem tudsz játszani.Ha így sem megy bele akkor mondjuk ajánld fel hogy a jegyeidre kapsz játék időt.5-ös x óra /nap/hét,4-es y óra /nap/hét. 4-es alatt nincs játék még nem javítod vagy valami.


Ha viszont azt mondja hogy ez gyerekeknek való,semmi értelme,felesleges idő töltés..stb..stb akkor mutass pár filmet amit játékok alapján csináltak.Például Hitman,Tekken,Dead or Alive,Aliens vs. Predator,A pusztító,MaxPayne,Resident Evil,Tomb Raider.

Ezeket mind játékok alapján csinálták több,kevesebb sikerrel és ez bizonyítja hogy a játékok is rendelkeznek olyan tartalommal történetet tekintve mint egy film vagy könyv csak még jobb mivel interaktívan bele folyhatsz a történésekbe és még a nyelv tanulást is segíti mivel amit tudsz azt hasznáhatod játék közben hogy megértsd,mit,merre,hogyan,miért.


Ha viszont azt mondja túl véres,brutális,megőrülsz tőle és majd lemészárolsz mindenkit a környéken,mond azt hogy a történelem legnagyob,legbrutálisabb sorozat gyilkosai mind abból az időből származnak amikor még nem voltak videó játékok.Kvázi ezt úgy is lehet nézni hogy a játék nem kihozza hanem segít elnyomni ha van benned ilyen hajlam :P (aztán durr egy pofon anyádtól,de másnapra lehet meggondolja és megveszi neked nehogy igazad legyen XD )

2012. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!