Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Matrix - Path of Neo című...

A Matrix - Path of Neo című játék helyenként eléggé alacsony FPS-sel fut a gépemen. Elviekben a gépem bőven jó hozzá. Mit tehetnék? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Pentium D 925 CPU-m van, HD 2600 XT videokártyám és 2 GB RAM-om. Windows 7 x86 Ultimate az operációs rendszerem.


Az alacsony FPS nem olyan vészes, bár így messze nem olyan élvezhető, mint mondjuk stabil 30-60 FPS környékén lenne.


Érdekesség, hogy bármilyen beállításon játszom, ugyanez a helyzet. Fent vannak a patchek, egy programot is feltettem, amivel a felbontást 1920x1080-ra tudtam erőltetni, és semmivel sem megy rosszabbul, mint előtte. 640x480, minimum grafikán is úgy megy, mint Full HD, 10-es grafikán.


Tudom, nem egy túl jó konzol átirat a játék PC-s verziója, rosszul van programozva. De van esetleg valami lehetőség a teljesítmény javításához?


Nagyon ritkán játszok, lényegében évek óta ez az első játék, amely még így minden hibájával együtt is nagyon tetszik, megfogott a hangulata, pedig nem is vagyok nagyon nagy Matrix rajongó.



#PC #Windows 7 #mátrix #Path of Neo
2012. okt. 11. 22:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!