Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is küzd alacsony vérnyomás...

Andika001 kérdése:

Más is küzd alacsony vérnyomással? Olyan 80 körülire gondolok. Mi a jó megoldás rá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 100/60-90/60 között volt végig, még a szülés alatt éa utána sem tudtak magasabbat mérni egyszer sem. Én azt a tanácsot kaptam, hogy a sok folyadék kicsit emeli a vérnyomást. Nekem bejött! Emellett megengedett a napi 1-2 kávé, capuccino is vagy, ha szereted 1 pohár cola. Ezek nem a legegészségesebbek, de kis mennyiség nem árt. Amikor ilyen nagy meleg van, ha mész valahová, mindig vigyél magaddal egy kis üveg előre behűtött innivalót! Otthon meg segít a langyos zuhany.
2009. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ.kávé, kapuccino szóba sem jöhet.rosszul vagyok tőle és sosem kávézom.:(

kólát,meg már talán sokat is iszom:(

előző babámnál 100 körül volt végig.most meg már csak 80/60.

na mindegy.tényleg köszi a segítséget

2009. jún. 10. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Som folyadék, főleg ebben a kánikulában!
2009. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok :-)
2009. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 80/50....elég alacsony?:)én iszom szinte állandóan,pihenek is ,nem is dolgozom.elájultam párszor,még ülve is sikerült:)május 6.a óta nem voltam rosszul.Nem tudodk tuti tippet adni,mert semmi nem vált be.most a 27 héten vagyok,remekül érzem magam ,tele energiával.
2009. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!