Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet eladni KÖNNYEN egy...

Hogy lehet eladni KÖNNYEN egy karit? Mert vettem 1et és nem tetszik (egyáltalán nem)

Figyelt kérdés
Hogy lehet?
2012. okt. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott .. milyen játékról van szó ?
2012. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom wowrol van szo.ha igen akkor egyszeruen kerdezd meg nehany baratodat hogy tetszik-e neki a karakter strukturaja(kaszt,faj,ferfi/no,horda/alli),ha igen akkor megegyezhettek egy bizonyos osszegben,es maris jol jartal.

ha ezt nem tudod megoldani,mert nincs olyan ismerosod aki jatszana ezen a jatekon,akkor globalon meghirdetheted kreditert es ha valaki megveszei,akkor abbol a kredit(pontbol,szerverenkent valtozik az ultra erteke)-bol veszel uj kasztot,ami tetszik es maris meg van oldva a problemad,ha nem a wowrol van szo akkor ird meg hogy melyik az es talan tudok segiteni,es minden szupi lesz :)

2012. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kérdés jogos. League of Legends :D
2012. okt. 24. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor sajnos nem tudom,azt meg nem probaltam ki
2012. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1x lehet eladni 3 karit , magyarul egy alkalomal.
2012. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
DE HOGY?
2012. nov. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!