Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van? Azt olvastam, hallottam valahol, hogy ha egy férfinak tetszik egy nő és eljutnak az ágyig ami jól sikerül (élvezte mindkét fél) akkor a férfi nagyon könnyen szerelembe tud esni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a dolog nem ilyen egyszerű, de kíváncsi lettem a férfiak véleménye mi erről a dologról. Tényleg ilyen könnyen szerelmesek lesznek? Őszinte válaszokat szeretnék.
2012. ápr. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem egyéntől függ...

plusz ha már itt tartunk, hiszel abban hogy Szerelem első látásra?? ..

2012. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sztem ez általában fordítva van :)
2012. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy van ilyen de velem még nem fordult elő. Olyan már volt, hogy az első pillanattól vonzódtam valakihez és később beleszerettem.
2012. ápr. 11. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
en soha nem estem szerelembe az agyban. mindig agyon kivul, akkor kezdtem szerelmes lenni ahogyan a lany viselkedik, gondolkodik. remellem ebbol erted a lenyeget!
2012. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szerintem szextől nem fog egy pasi sem beleszeretni valakibe, viszont van egy mondás, ami tuti igaz: "Külső megfog, belső megtart, jó szex összeláncol." szóval ha már a külsőd és a belsőd is megfogta, és ha a szex is jó köztetek, akkor mérget vehetsz rá, hogy hűséges lesz a pasi. ;)

17/L

2012. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt sürgősen felejtsd el.

Ha hamar jutsz el az ágyig vele akkor hamar keres újat. Addig izgalmas egy nő amíg nem kapod meg. Ha már megvolt alább hagy a dolog. Ha azt akarod, hogy beléd bolonduljon, ne add magad könnyen. Hadd vadásszon, hadd érdemeljen ki téged. Dolgozzon meg azért, hogy az övé légy. Akkor van rá esély, hogy annyira felpiszkálod, hogy a szex előtt beléd szeret. Mert EZ lenne az ideális.

Aki mást mond, az arra akar rávenni, hogy megdugjon.


32/F

2013. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!