Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol tudnék utána járni annak,...

Hol tudnék utána járni annak, ha keresem a családom nem ismert tagjait a születési idők és nevek megvannak, de hol laknak nem tudom . Közösségi oldalakon születési dátummal nem tudok rá keresni. Interneten érdekelne?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 17:49
 1/10 Susan98 válasza:
Templomokban a keresztelés alapján el lehet indulni, mert ha jól tudom egy ismerősöm ott tudott meg egy lakcímet. Könyvtárban is utánanézhetsz, vagy a nevüket írd be a Google keresőbe, hátha csináltak valami említésre méltót.
2012. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legközelebbi levéltárnál is van lehetőség utána nézni,ha ott nem jársz eredménnyel, ott útbaigazítanak.
2012. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi de valószínűleg az ország másik felében laknak ,ahová nem tudok elmenni mivel nem is tudom hol lakhatnak ,soha nem láttam őket csak hallottam róluk,hogy léteznek.Ezért érdekelne az interneten keresztül,születési adaton keresztül.
2012. aug. 30. 08:27
 4/10 A kérdező kommentje:
A google nem ad ki semmit se az Iwiw se Facebook stb.
2012. aug. 30. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ugy hogy szájbakaksizod a jövőbeli énedet
2012. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz az infót nagyon kúltúrált volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 4. 09:29
 7/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem melyik felén laksz az országnak?
2012. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Zala
2012. szept. 6. 07:40
 9/10 anonim válasza:
Most már van ez a műsor is az RTL-en. Ha vállalod a nyilvánosságot, megpróbálhatod ott is! Nem színészkedés, valóban eredményes lehet.
2016. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kéky Kira válasza:
Esetleg jelentkezz a "Keresem a családom!" műsorba, hátha a Te történeted is bekerül.
2016. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!