Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem lett irdatlan...

Csak szerintem lett irdatlan sz*r a minecraft 1.4?

Figyelt kérdés
Ezek a hangok kikészítenek... Eszméletlen rossz. Ezzel csak én vagyok így?

2012. nov. 4. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én hang nélkül játszok. Engem nem zavarnak a hangok. Mondjuk mondták már nekem hogy gusztustalan a hangja annak ha dirt-ön jársz :D.
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg a homokon... Eszméletlen undorító, a dirt olyan mint ha cserepeket vágnál földhöz, a homokon meg mintha salakon mászkálnál vizes cipőben....
2012. nov. 5. 17:31
 3/11 anonim válasza:
0%
A hangok naon rosszak, ezért lenémítom. A zenék se jók. De az újítások (,amit nem lehet hallani) az túl könnyűvé teszi a játékot, a wither totál el van ba**va, nether fortress-t még nem találtam fél éves (,siralmas :) ) Minecraft "kalandomban". A játék gyerekeknek készült, Notch meg egy hülye. 1. nincs jól megírva a játék. 2. miért nem vesz fel egy gyereket a csapatba, akinek jó ötletei lennének.
2012. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Nem feltétlen gyerekeknek készül.

2. Notch miért hülye? Már rég nincs a csapatban.

2012. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az 1.4 az új hangok élethűbbek(Szerintem).Custom izálható superflat az pedig maga az álom.

Amúgy ha valakinek nem tetszik rakja vissza 1.3-ba és örüljön hogy valaki fejleszti a játékot nem pedig elégedetlenkedni egy halom új jó újítás jött ki 2,5hónap alatt 1.3 bban sokkal kevesebb újítás volt és 4 hónapotkellet rá várni.

Szóval örülj hogy van és fejlesztik ne pedig elégedetlenkedj.(Vagy ne játsz a minecraft-al)


(Szerintem a zenék nagyon szépek és nyugtatóak.)

2012. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A zenével senkinek nincs baja, nekem kifejezetten tetszik ahogy felállítjuk a létrát, és mászunk rajta, de az a k*va dirt hang kikészít!!!!
2012. nov. 5. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem a zenéket, túl szomorkásak. Nem illenek a játék hangulatához néha.
2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mindegy.Nekem tetszik az új hang (bár igazad van a dirt hangj tényleg lehetne szebb).Amúgy ha valaki tudja egyesével halgassa maeg a minecraftos zenéket szerintem van ami nem szomorú. (Bár ez izlés kérdése amúgy market (google play)en van egy jó minecraft sound board)
2012. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A zenék közül egyik sem szomorkás!
2012. dec. 8. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
szomorkás? Inkább megnyugtató. Ha meg Toby is énekel hozzá akkor meg már rohadt jó :D.
2012. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!