Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fiam GTA-t kér karácsonyra....

A fiam GTA-t kér karácsonyra. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Grand Theft Auto-ról van szó.

A fiam 13 éves, valami ilyesmit szeretne karácsonyra. Nem ismerem ezt az egészet, ezért ránéztem a neten, milyen játékok vannak, s ráakadtam egy csomó GTA-s játékra. Kicsit megrémisztett, hogy csupa agresszióról szólnak ezek a játékelírások. Ezek közül mind ilyen? Van olyan is, ami kevésbé véres? Pl. amiben nem bűnüldözéses feladatok kell végrehajtani, hanem valami mást?

A fiam azt mondta, hogy vannak, de én ilyet nem találtam, vagy nem tudom, nem is mertem fel. Ő sem szereti az agressziót, de szeret mindenféle feladatokat elvégezni. A GTA-t valahol látta, ahol ő pl. rendőr volt. Ez is tetszett neki, hisz inkább jófiú szeret lenni.

Tudtok ilyet ajánlani?


Vagy milyen egyéb más játékot ajánlanátok karácsonyi ajándék gyanánt? Szép vagy legalább elfogadható grafikával és élvezetes történettel. Lehetőleg minimális agresszióval.


Ja, s számítógépes játék kell. Nem PSP, meg hasonlók.


Előre is köszi az ötleteket!



2012. nov. 22. 15:33
 1/6 anonim válasza:
Hát igazából a Gta összes sorozata arról hogy ölsz, lopsz, ku**vázol, füvezel, de előnye az hogy az egész játékba free modba tudsz menni vagyis azt csinálsz amit akarsz. Lehetsz "jó" is meg "rossz" is. egyébként szerintem jó játék.
2012. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IstvanGTA ***** válasza:
Hat vannak regebbi jatekok a sorozatban mint pl GTA VICE CITY ,GTA 3 es ujjabbak GTA SAN ANDREAS , GTA 4 de az a kerdes hohy viszi a gep.A gepigenyt meg lehet nezni a gepigeny.hu-n.
2012. nov. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes GTA brutális, a GTA 4 aa legújabb, a GTA San ANdreas bandaháborús, a GTA Vice City és a GTA 3 kevésbé brutál.
2012. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 IstvanGTA ***** válasza:
A legeslegujabb a GTA 5 ev 2012 a GTA 4 ev 2008 de igy is kemeny.
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A GTA 5-nek még csak demoja van, az sem pc-re készült.
2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak.
2013. jan. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!